“Головне, що ми разом“: Ольга Сумська показала рідкісні кадри з чоловіком та ніжно привітала його з 59-річчям

Сьогодні, 18 липня, день народження відзначає український актор Віталій Борисюк. Ольга Сумська поділилася з фанатами рідкісними кадрами із чоловіком та привітала коханого з 59-річчям.

“Головне, що ми разом“: Ольга Сумська показала рідкісні кадри з чоловіком та ніжно привітала його з 59-річчям - today.ua

В особистому обліковому записі в Інстаграм Роксолана опублікувала фото зі своїм коханим чоловіком. У кадрі Віталій постав у лляній жовтій сорочці в оточенні вітальних куль у кольори українського прапора: жовті та блакитні. На найбільшій жовтій кулі можна побачити вітальний напис, зроблений спеціально для іменинника: "Вітасику, з днем народження! Ріденький, переможемо!"

"З днем народження, Вітасику! Коханий, головне, що ми разом!", - зазначила у публікації Ольга Сумська.

Разом із чоловіком Ольга Сумська з початку повномасштабного нападу перебуває в Україні, вони разом дають концерти, виступають у театрі та підтримують наших захисників. Численні шанувальники та зіркові друзі пари, у тому числі Лілія Ребрик, Надія Матвєєва, Любава Грешнова та Ігор Скрипко, приєдналися до поздоровлень, бажаючи імениннику не лише щастя та здоров'я, а й мирного неба над головою.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Ольга Сумська (@olgasumska)

Віталій Борисюк – другий чоловік Ольги Сумської. Пара має спільну доньку Ганну. До цього актриса була одружена з Євгеном Паперним, від якого народила дочку Антоніну. Тоня живе і працює в Росії, і з початку війни жодним словом не обмовилася про те, що відбувається. Вона продовжує відвідувати світські заходи з чоловіком та мовчати.

Нагадаємо, Ольга Сумська показала рідкісне архівне фото свого 22-річного чоловіка – молодий солдатик.