Екологічна катастрофа в Одесі: із затонулого танкера “Делфі“ знову розлилася нафта

У Чорному морі ось вже майже два місяці не можуть підняти затонулий танкер «Делфі». З пошкодженого іржавого судна час від часу відбуваються розливи нафтопродуктів. Це загрожує одеським пляжам справжньою екологічною катастрофою. Що ж заважає місцевим фахівцям виконати розпорядження Володимира Зеленського, який розпорядився негайно прибрати танкер?

Екологічна катастрофа в Одесі: із затонулого танкера “Делфі“ знову розлилася нафта - today.ua

В ході сесії Одеської міськради, що відбулася у середу, 22 липня 2020 р, мер міста Геннадій Труханов заявив, що Одеса знову опинилася на межі екологічної катастрофи. Танкер «Делфі» як лежав, так і лежить на дні Чорного моря біля одеського пляжу, а з проржавілих баків в черговий раз стався розлив палива. Маслянисті плями знову покрили морські води недалеко від берега, де відпочивають городяни та гості міста.

Екологічна катастрофа в Одесі: із затонулого танкера “Делфі“ знову розлилася нафта«Цієї ночі стався новий витік нафтопродуктів із затонулого танкера. Зараз проводяться заходи з підйому судна. Ще раз підкреслюю, що наша позиція незмінна — ми не дозволимо розпилювати танкер», - звернувся мер до депутатів Міськради.

Ще 5 липня президент України під час свого візиту в Одесу особисто відвідав місце аварії танкера «Делфі» і розпорядився невідкладно прибрати проржавіле судно, з якого 21 червня вилилося багато нафтопродуктів, загрязнивших територію пляжу «Дельфін». Проте фахівцям не вдалося підняти танкер.

Нагадаємо, раніше в Мережі обговорювали «скромний» президентський кортеж Зеленського під час його прибуття в Одесу.