Два знаки Зодіаку, яким доведеться несолодко у грудні: на них чекають стресові ситуації

Напередодні Нового року понервувати доведеться двом знакам Зодіаку. Астрологи запевняють, що крім усього стресу на них ляжуть нові неприємності. Хто ж ці нещасні та до чого їм треба готуватися?

Два знаки Зодіаку, яким доведеться несолодко у грудні: на них чекають стресові ситуації - today.ua

Знаки Зодіаку, яким доведеться несолодко у грудні

Козеріг

На представників цього знаку Зодіаку чекають неприємності на роботі. Це можуть бути якісь дрібні проблеми, а й серйозні. Приміром, Козероги можуть посваритися з колегами чи начальством, опинитися на межі вильоту або дійсно втратити роботу. У будь-якому випадку буде нелегко і це позначиться на їхньому емоційному стані. Деякі з представників цього знака зіткнуться із завмиранням зростання кар'єри.

Найкраще зосередитися на своїй роботі, виконувати її чітко та якісно, щоб у начальства не було претензій і не стати цапом-відбувайлом, на якого спустять усіх собак.

Два знаки Зодіаку, яким доведеться несолодко у грудні: на них чекають стресові ситуації

Риби

Представникам цього знаку Зодіаку доведеться цілий місяць вирішувати романтичні проблеми. Астрологи попереджають, що вони можуть серйозно посваритися з коханою людиною. Деякі пари, що давно живуть у відносинах, можуть прийняти рішення роз'їхатися на якийсь час. Попри те, що до кінця грудня має все налагодитись, місяць буде непростим.

Астрологи рекомендують тримати себе в руках – якщо ви дійсно дорожите своєю другою половинкою. Намагайтеся розряджати напружені ситуації і перекладати все жартома.

Нагадаємо, названо чотири найскладніші дні грудня для всіх. Астрологи розповіли, що готує ретроградний Меркурій усім знакам Зодіаку.