Дмитро Ступка вперше зізнався, як опинився за кордоном після початку війни в Україні

Син та онук відомих українських акторів Богдана та Остапа Ступок зараз перебуває у США. Вперше Дмитро Ступка розповів, як він опинився за кордоном, коли розпочалася повномасштабна війна в Україні.

Дмитро Ступка вперше зізнався, як опинився за кордоном після початку війни в Україні - today.ua

Український актор Дмитро Ступка та танцюрист Влад Яма із дружиною засвітилися на галасливій вечірці у США. Зірки поділилися знімками із костюмованої паті на честь Хелловіна, за що були серйозно розкритиковані в Мережі.

В Інстаграм актор опублікував нове фото з дочкою, зроблене на іншій хелловінській вечірці, а в коментарях на нього накинулися підписники:

"Чому його випустили? Валізу грошей дав?", "Як вам вдалося виїхати, коли був військовий стан? Як вам там у США веселитися на вечірках? Куди дивиться влада?"

Дмитро Ступка мовчати не став, а вирішив відповісти, заявивши, що не був в Україні на момент вторгнення Росії. За чутками, вранці 24 лютого він був у літаку в Стамбулі, і вирішив повернутися до США.

Дмитро Ступка вперше зізнався, як опинився за кордоном після початку війни в Україні

"Так це ж благодійний івент був і збір коштів для України, і я виключно робив свою роботу і був ведучим. Як і завжди, тут на всіх івентах в підтримку нашої держави. Ви про що мелете шановний? А з приводу виїхати... то я полишив Києва 8 вересня 2021 року. Це за пів року до війни…доброго дня"

Нагадаємо, 5-річна донька Дмитра Ступки знялася у ніжній фотосесії у США: Богдана дуже схожа на батька.