День Конституції України: скільки вихідних днів чекає українців в честь свята

Найголовніше державне свято червня – День Конституції України. З нагоди свята, звичайно ж, українців чекають додаткові вихідні дні. Скільки будемо відпочивати у перший місяць літа?

День Конституції України: скільки вихідних днів чекає українців в честь свята - today.ua

День Конституції України – головне державне свято червня. Які вихідні чекають на українців у зв'язку з святкуванням Дня Конституції, як і скільки ми відпочиваємо, дізнайтеся у матеріалі нижче.

23 роки тому Верховна Рада України прийняла звід основних законів, за якими буде жити і розвиватися суверенна країна. День Конституції України – один з найбільш важливих і шанованих свят для нашої держави.

День Конституції України: скільки вихідних днів чекає українців в честь святаОтже, День Конституції України традиційно відзначається 28 червня. До 2020 року цей день припадає на неділю. Згідно з нормами українського трудового законодавства, якщо святковий день випадає на вихідний, то дається додатковий день для відпочинку та святкування. Таким чином, на День Конституції українці відпочиватимуть з суботи, 27 червня, у понеділок, 29 червня, включно.

Три вихідних дні поспіль – відмінна можливість відпочити і побути з родиною. Однак не варто забувати, що епідемія коронавіруса в Україні набирає обертів, замість того, щоб йти на спад. Ситуація ускладнилася, коли в країні істотно в кілька етапів пом'якшили карантинні заходи.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що дружина Володимира Зеленського була терміново госпіталізована. Олена Зеленська потрапила до лікарні з пневмонією на фоні коронавірусної хвороби.