Більшість культур потребують сприятливих умов зростання та розвитку. Названі овочі та зелень, які дадуть гарний урожай практично у будь-якому ґрунті. Їх можна посадити вже зараз – наприкінці квітня, чи на початку травня.
У ґрунт, в якому недостатньо поживних речовин, можна посадити скоростиглі овочі та зелень. Це невибагливі рослини, яким потрібний мінімальний догляд.
Цибуля
Його можна висадити на будь-яких грядках, причому поєднувати з іншою зеленню. Цибулю можна розмістити між кущами інших культур – вони чудово житимуть в сусідстві один з одним.
Редиска
Редиска дасть поганий урожай тільки у кислому ґрунті. Головні складнощі у вирощуванні редис виникають хіба що через невчасний посів. Ця культура любить короткий світловий день та прохолоду. Його можна садити одразу після зими, коли земля хоч трохи просохне. Щоправда, редису потрібен частий і рясний полив.
Популярні зараз
Рада підтримала автоматизований арешт депозитів боржників
Раніше Бундесверу: Україна отримала німецькі армійські машини Caracal
Спаржева квасоля
Це невибаглива та врожайна культура, яка швидко росте навіть не у найсприятливіших умовах.
Горох
Коріння гороху самостійно витягує азот із навколишнього середовища, тому він невибагливий щодо ґрунту, добрив та умов. Горох можна використовувати як добрива - коріння залишають перегнивати після збирання врожаю. Підживлення збагачує ґрунт органікою та азотом.
Хрін
Ще одна рослина, яка готова до несприятливих умов. Його краще садити на відведеній ділянці та обгородити територію дошками чи шифером, бо хрін швидко розростається та "душить" сусідів.
Салатні культури
Зелень потребує регулярного та своєчасного поливу. В іншому випадку листя почне гірчити. У бідний ґрунт також можна посадити руколу, шпинат, листовий салат, щавель та кріп. Вони швидко вбирають із ґрунту мінімум поживних речовин і виростають приблизно за 1-2 місяці. Примітно, що салатні культури можна сіяти навесні та влітку.
Раніше повідомлялося, що посадити між кущами помідорів, щоб захистити їх від хвороб та отримати багатий урожай.