“Не було коли“: Ірина Федишин показала, як розбирає ялинку наприкінці березня

Українська співачка Ірина Федишин кілька місяців перебувала на гастролях разом зі своїм чоловіком та дітьми. Повернувшись додому наприкінці березня, вона вирішила розібрати новорічну ялинку.

“Не було коли“: Ірина Федишин показала, як розбирає ялинку наприкінці березня - today.ua

В особистому акаунті в Інстаграм виконавиця, яка їздить із благодійними концертами на підтримку української армії, опублікувала відео. У кадрі зірка постала у красивій білій водолазці на тлі лісової красуні. Ірина Федишин зауважила, що їй просто було ніколи розібрати святкове дерево.

"Нарешті знайшла час, щоб розібрати ялинку. Бо скоро вже Паска, якось не пасує, - зазначила Ірина Федишин. - 24 березня. А що я мала робити, у мене були гастролі, мені не було коли. Сьогодні розбираю лісову красуню".

Шанувальники підтримали зірку, подякувавши за активну роботу на допомогу нашій країні. Інші звернули її увагу на те, що й самі тільки недавно зняли прикраси з ялинки.

 
 
 
 
 
Подивитися цю публікацію в Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Публікація від Ірина Федишин ?Iryna Fedyshyn (@irynafedyshyn)

"Та вже залишайте...тільки писанки повісьте", "А де ж Ви мали час знайти на ту ялинку, коли ви весь час на гастролях для наших воїнів, для нас і для нашої рідної неньки України", "Я 16 березня розібрала", "Та нормально, що там до того Нового року ще залишилося, а вдома різдвяна атмосфера, можна сидіти біля ялинки і писати пісні", "Все норм, у мене досі стоїть не розібрана, чекає поки мій чоловік рідненький прийде з війни і разом розберемо її, нашу Патріотичну ялинку", - пишуть фоловери у коментарях.

Нагадаємо, схудла Ірина Федишин показала нове фото і зізналася, скільки заробила для ЗСУ.