Білорусь вводить відповідні санкції проти ЄС: чим загрожує Мінськ Європі

Автор: Шевченко Лилия

Після того, як керівництво Євросоюзу оголосило про підготовку санкцій проти Білорусі, офіційний Мінськ заявив, що не залишить подібний недружній крок без уваги. Чим відповість влада Білорусі Європі?

Білорусь вводить відповідні санкції проти ЄС: чим загрожує Мінськ Європі - today.ua

У повідомленні Міністерства закордонних справ Білорусі кажуть, що в державі вже підготували свій список санкцій, який стане гідною відповіддю на ті санкції, які має намір ввести влада ЄС. У МЗС зазначають, що Білорусь проти будь-яких видів конфронтацій, але на все недружні кроки зарубіжних держав відповідатиме негайно.

«У зв'язку з прийнятими ЄС візовими санкціями щодо низки білоруських посадових осіб білоруською стороною з сьогоднішнього дня вводиться в дію у відповідь списку санкцій. Єдиний список нев'їзних осіб діє також в рамках інтеграційних об'єднань, в які входить Білорусь», - йдеться в заяві МЗС Білорусі.

Хто з європейських політиків і діячів потрапив до білоруського списку санкцій широкої громадськості не відомо, оскільки влада Білорусі вирішила поки не публікувати в публічному доступі. «У відповідності зі сформованою цивілізованої дипломатичної практики», - пояснили у відомстві.

Популярні зараз

НБУ встановив ліміти на зняття готівки у банкоматах: інформація з топ-13 банків

В Україні з 1 березня проіндексували пенсії: деяким громадянам доведеться чекати до квітня

Названо тариф на електроенергію в Україні з 1 березня: хто зможе платити на 40% менше

Почалася масштабна перевірка українських біженців у Німеччині: що робитимуть з ухилянтами

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Варто відзначити, що в ЄС вже узгодили список посадових осіб Білорусі, проти яких будуть введені санкції. Діяти обмеження і заборони почнуть вже в найближчі дні. Цікаво, що президента країни Олександра Лукашенка, якого в Європі визнали нелегітимним, до списку санкцій не включили.

Судячи з усього, в США теж поки не прийшли до однозначної думки про те, чи варто вводити санкції проти Білорусі та Олександра Лукашенка. Штати несподівано відмовилися приєднуватися до санкцій, які наклали на Республіку Канада і Великобританія.