“Аж кістки на стегнах повилазили“: фанати стурбовані худорлявістю 43-річної Маші Єфросініної

Автор: Анастасия Березовская

На початку 2000-х Маша Єфросиніна розпочала свою кар'єру на телебаченні. Вдалося їй це, попри те, що вона була на 20 кілограмів товща, ніж зараз. Багато років зірка соромилася своєї фігури, що призвело до різкого схуднення.

“Аж кістки на стегнах повилазили“: фанати стурбовані худорлявістю 43-річної Маші Єфросініної - today.ua

З шанувальниками в Інстаграм успішна українська ведуча поділилася новим відеозаписом. У кадрі Маша Єфросініна постала в еластичних спортивних легінсах та кроп-топі з довгими рукавами. На камеру зірка прибрала волосся та приступила до приготування обіду.

"Чаще за новини з України я думаю тільки про те, як нагодувати свого сина! Він хоче їсти одразу як закінчує їсти… Картопля по-селянськи (за маминим рецептом) – картопля мого дитинства", - зазначила в публікації Маша Єфросініна.

“Аж кістки на стегнах повилазили“: фанати стурбовані худорлявістю 43-річної Маші Єфросініної

Популярні зараз

Держава призначила літнім українцям 900 гривень щомісячної доплати до пенсії

В Україні з'явилось багато роботи для пенсіонерів: обіцяють зарплату у розмірі чотирьох пенсій

У Пенсійному фонді зробили заяву щодо підвищення пенсій у 2024 році

Всім українцям передбачили легальну відстрочку від мобілізації на два місяці

Проте вся увага була прикута до зовнішнього вигляду зірки. У легінсах і топі у всіх подробицях можна розглянути фігуру ведучої. Шанувальники відзначають, що Маша Єфросініна дуже худа, що в неї видно навіть кістки на стегнах і що картоплі краще поїсти їй самій.

 
 
 
 
 
Подивитися цю публікацію в Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Публікація від Masha Efrosinina (@mashaefrosinina)

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

"Марія, поїжте картоплі", "Вам теж потрібно їсти, дуже худа", "Коли людина хворіє на анорексію, вона ніколи не визнає цього, з'являється ейфорія від схуднення і здається, що з нею все добре і вона здорова, тому що це в голові і це хвороба. Я дуже сподіваюся, що помиляюся, тому що мені Ви, Маша, дуже мені симпатизуєте, як гарна і сильна жінка", "Маша, почніть вже їсти!", "Ви така худенька, так і хочеться вас нагодувати", "Ну не знаю, аж кістки на стегнах повилазили, фігура це добре, але не так от", - пишуть фоловери.

Нагадаємо, Маша Єфросініна показала ніжний подарунок від сина у день народження: "Заплатив свої гроші".