74-річна мама Ілона Маска без макіяжу виглядає молодшою, ніж із косметикою: нове фото

Мама Ілона Маска підкорила зовнішністю без макіяжу. Шанувальники дійшли висновку, що без макіяжу 74-річна модель виглядає набагато краще, ніж із косметикою.

74-річна мама Ілона Маска без макіяжу виглядає молодшою, ніж із косметикою: нове фото - today.ua

В особистому обліковому записі в Інстаграм американська модель, яка виховала успішного інженера Ілона Маска, опублікувала нове фото. Зірка повідомила, що вона летить до Китаю на черговий захід.

Мама Ілона Маска без макіяжу

У кадрі Мей Маск постала у досить простому образі. На ній були одягнені бірюзові спортивні штани з широкими штанинами та стрілками, проста біла футболка та трендова шубка-Тедді коричневого відтінку.

74-річна модель відмовилася від макіяжу, похвалявшись рівним тоном обличчя, відсутністю недоліків, почервонінь і висипань, і поклала своє коротке волосся нагору.

74-річна мама Ілона Маска без макіяжу виглядає молодшою, ніж із косметикою: нове фото

"Прощаюся з вами на наступні два тижні. Я вирушаю до Китаю на автограф-сесію та огляд пам'яток", - зазначила Мей Маск у публікації.

Шанувальники мами Ілона Маска були в захваті. Багато хто вирішив поцікавитися, в яке місто вона приїде, щоб зустрічати її, а інші захопилися її зовнішнім виглядом.

74-річна мама Ілона Маска без макіяжу виглядає молодшою, ніж із косметикою: нове фото

"Чудово виглядаєте", "Ваше пальто чудове, хто дизайнер? І, між іншим, без макіяжу ви приголомшлива", "Така елегантна і стильна, як завжди!", "Тільки подивіться на себе!!!! Без гламуру і така красива" , - захоплюються фоловери.

Нагадаємо, 74-річна мама Ілона Маска показала, як носити наймоднішу спідницю 2023 року жінкам у віці.