55-річна Ольга Сумська показала зблизька своє обличчя без макіяжу

Одна з найулюбленіших українських акторок Ольга Сумська поділилася із шанувальниками несподіваними кадрами. Перед камерою артистка постала абсолютно без макіяжу, показавши поблизу свою шкіру без обробки і фільтрів.

55-річна Ольга Сумська показала зблизька своє обличчя без макіяжу - today.ua

В особистому обліковому записі в Інстаграм-сторіз Ольга Сумська опублікувала відео. 55-річна зірка прийшла у студію радіо, щоб стати голосом аудіокниги української письменниці Марини Гримич – "Юра". З її заколисуючим ніжним голосом артистка нерідко отримує пропозиції озвучити того чи іншого персонажа в кіно.

У кадрі Ольга Сумська з'явилася в чарівному літньому вбранні – білому платті з довгими рукавами, V-подібним вирізом та принтом у лимони. Вона залишила волосся розпущеним, але не стала його ніяк укладати, а також повністю відмовилася від макіяжу. Перед фанатами зірка постала такою, якою її вдома бачить чоловік – природною та дуже гарною.

Варто відзначити, що без косметики артистка виглядає ні чим не гірше, ніж з нею, і може похвалитися чудовою красивою здоровою шкірою. У 55-річної актриси рівний тон обличчя, відсутні нерівності та почервоніння, немає глибоких зморшок, мішків чи синців під очима, немає виражених зморшок на лобі, у куточках очей та рота, та носо-губної складки.

55-річна Ольга Сумська показала зблизька своє обличчя без макіяжу Для читання Ользі Сумській знадобилися окуляри – носить актриса стильну золоту оправу, яка дуже пасує до її ніжної зовнішності.

Нагадаємо, Тіна Кароль здивувала різкою зміною зовнішності - філери або невдалий макіяж.