19-річний син Анджеліни Джолі та Бреда Пітта викликав фурор рельєфним пресом

Син Анджеліни Джолі та Бреда Пітта потрапив в об'єктиви папараці та привів фанатів зіркового сімейства у захват. 19-річний хлопець зачарував зовнішнім виглядом та вразив кубиками преса.

19-річний син Анджеліни Джолі та Бреда Пітта викликав фурор рельєфним пресом - today.ua

Як виглядає син Анджеліни Джолі та Бреда Пітта?

Днями 19-річний Пакс потрапив до об'єктивів папараці біля фізіотерапевтичної клініки MOTI Physiotherapy у Лос-Анджелесі, штат Каліфорнія. Хлопець прямував до своєї машини, одягнений у широкі чорні спортивні штани, сіру футболку, кросівки, бейсболку та маску для обличчя. У момент, коли син Джолі та Пітта підняв футболку, щоб витерти спітніле обличчя, його й зняли папараці The Sun.

Варто зазначити, що старші діти акторів, а особливо Пакс та Меддокс, дуже рідко потрапляють в об'єктиви журналістів.

19-річний син Анджеліни Джолі та Бреда Пітта викликав фурор рельєфним пресом19-річний син Анджеліни Джолі та Бреда Пітта викликав фурор рельєфним пресом

У колишнього подружжя Анджеліни Джолі та Бреда Пітта шестеро дітей і лише троє рідних.

Вони виховують 21-річного сина Меддокса та 18-річну Захару, яких актриса всиновила до шлюбу із зіркою фільму "Троя", а він оформив батьківство після початку стосунків.

19-річний син Анджеліни Джолі та Бреда Пітта викликав фурор рельєфним пресом

2006 року у пари народилася перша біологічна дочка - Шайло зараз 17 років, а через рік після цього екс-закохані усиновили 3-річного хлопчика з В'єтнаму. Вони змінили йому дане при народженні ім'я Фам Квань на Пакс Тьєн - зазначається, що ім'я дитині дала мама Джолі перед смертю, і воно означає "світ". Ще через рік стало відомо, що актриса чекає на двійнят - зараз близнюкам Ноксу і Вів'єн по 14 років.

Нагадаємо, Анджеліна Джолі показала найкрасивішу зачіску на весну 2023 року.