1 вересня в Україні: в МОЗ зробили важливу заяву про роботу шкіл

Автор: Шевченко Лилия

Коронавірус в Україні б'є всі мислимі і немислимі антирекорди. У зв'язку з цим, бути впевненим на всі сто відсотків, що українські школи з 1 вересня остаточно повернутися до колишньої системи освіти, не можна. Тим не менш, у МОЗ заявили, що більшість навчальних закладів розкриє свої двері, і школярі знову сядуть за парти, після першого дзвоника.

1 вересня в Україні: в МОЗ зробили важливу заяву про роботу шкіл - today.ua

Уряд України, до загальної радості батьків школярів і студентів, заявляє, що з 1 вересня майже всі школи країни почнуть свою роботу. У той же час, не обійшлося без застережень. Адже не можна виключати можливість запровадження змішаної системи навчання.

За словами глави українського МОЗ Максима Степанова, діти повинні вчитися в школах, а не вдома, але це не повинно нести небезпеку для їх здоров'я.

1 вересня в Україні: в МОЗ зробили важливу заяву про роботу шкіл«Діти повинні вчитися, безпосередньо перебувати в школі. Головне, щоб це було безпечно насамперед для дітей. Зараз ми спостерігаємо, що в переважній кількості міст і районів діти підуть до школи 1 вересня», - розповів Максим Степанов.

Популярні зараз

В Україні різко подорожчають продукти через підвищення тарифу на світло: названо перелік

Рада не підтримала ідеї Кабміну: українцям готують підвищення пенсій уже наступного року

У ТЦК заявили, що підприємства відправляють своїх співробітників до військкоматів

Українці активно купують квартири за кордоном: названо країни з найнижчими цінами на житло

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Міністр охорони здоров'я уточнив, що остаточне рішення по підготовці до нового навчального року та формату освіти буде прийнято на нараді, яка відбудеться в четвер, 30 липня. У МОЗ розуміють, що правила в школах для запобігання поширення коронавіруса не повинні бути занадто складними. «Завтра буде остаточне рішення щодо правил. Вони не складні. Ми враховуємо, що це діти», - додав Максим Степанов.

Нагадаємо, раніше в Міністерстві освіти і науки України повідомили, що деякі школи не зможуть прийняти учнів з 1 вересня. Подробиці розповіла заступник міністра МОН Любомира Мандзій.