У нього багато талантів і заокеанська техніка майстерності. Його називають людиною-хамелеоном. Володимир Зубков про свій шлях до професії та мотивацію вдосконалюватись Артист театру і кіно. Сценарист і майстер дубляжу. Режисер і викладач акторської майстерності. Член журі театральних фестивалів. Танцюрист, який володіє прийомами бразильського джиу-джитсу, рухами степ-денсу та чечітки, стріляє з лука та грає на ударних. Все це грані однієї людини – Володимира Зубкова. Провідного актора ProEnglish Theatre, першого англомовного театру в Україні.
Стиль життя Володимира – ніколи не зупинятися. І постійно вдосконалюватися. Він не мріяв про сцену з дитинства – прийшов до професії вже дорослою, досвідченою людиною. Все вирішив випадок: 2015 року помічник британського бізнесмена і затятий англофіл побачив на FB оголошення про набір до театральної студії англійською мовою.
Володимир згадує: Моєму здивуванню не було меж, коли я зрозумів, що там займаються саме театральним мистецтвом, але всі репетиції, уроки та виступи йдуть англійською. То була драматична школа ProEnglish, з якої згодом виріс український незалежний англомовний театр ProEnglish Theatre. Вже з першої вистави «The city was here» (за творами Рея Бредбері) Зубков заявив про себе як харизматичний артист. Протягом двох років існування вистави він був незмінним виконавцем ролі вченого Лео Ауфмана. А 2016 дебютував ще і як режисер однієї з чотирьох мініп'єс, «Bloody Mary» у спектаклі «Bar Tenderness». Того ж року володар парадоксальної фантазії здійснив ще одну амбітну мету: він написав, поставив і зіграв у «Absurd Comedy Night», серіалі скетчів, заснованих на класичних британських абсурдних комедійних приколах. А коли вийшов короткий метр «Must Escape» Вадима Шапрана, де у Влада – одна з головних ролей, публіка побачила блискуче перетворення Зубкова на кіноартиста. До речі, фільм «Must escape» отримав кілька нагород на міжнародних фестивалях.
Популярні зараз
Рада підтримала автоматизований арешт депозитів боржників
Раніше Бундесверу: Україна отримала німецькі армійські машини Caracal
Засновник і режисер англомовного театру ProEnglish Theatre Алекс Боровенський зазначає: Влад Зубков – талановитий актор, який завдяки своїм яскравим персонажам може вивести на новий рівень будь-який проєкт, кінематографічний або театральний. Людина-хамелеон, яка перевтілюється миттєво. Його бездоганна англійська дозволяє робити те саме і в англомовних проєктах. Так, з англійською у Володимира складнощів на сцені не виникало. А от прагнення серйозно вдосконалювати акторську майстерність призвело його спочатку до вивчення книжок засновників світових акторських шкіл. Наступним етапом стала поїздка за океан, у Лос-Анджелес. Тут, у Taylor Acting Studio, протягом 2017-18 років, Зубков опановував драматичну техніку, розроблену американським актором і знаменитим викладачем акторської майстерності Сенфордом Мейснером (який навчав Алека Болдуїна, Дайан Кітон, Джеффа Бріджеса, Тома Круза, Сандру Буллок та інших голлівудських зірок). В основі цієї складної техніки – спонтанність акторських реакцій. Слова незначні, головне – емоції. Отриманий у США безцінний досвід був застосований нашим героєм як на театральній сцені, так і у численних майстер-класах, присвячених дослідженню світових принципів акторської майстерності. Зубков тріумфально повернувся до ProEnglish Theatre, зігравши Піті у Birthday Party та Леле у Swipe Left. Він також запам'ятався у виставах «Колгосп тварин» (Театр на Печерську) та «Роздягайся, поговоримо» в театрі «Сузір’я». Нині Володимир Зубков живе на кілька країн і присвячує себе винятково улюбленій справі: У якийсь момент я зрозумів, що нічого іншого в житті робити не хочу. Хочу грати, писати і навіть не замислюватися про те, щоб займатися чимось іншим.
Автор: В'ячеслав Ільїн