Декларація Свободи - Олекса Крижаний

Автор: ...

Усім нам зрозуміло, що прийнята у 1991 році Декларація про Незалежність України вже втратила свою актуальність. Тому автор пропонує розпочати дискусію про Декларацію 2.0

Декларація Свободи - Олекса Крижаний - today.ua

Олекса Крижаний

«Вже не вмерла!!»

Місія України:

Популярні зараз

Рада підтримала автоматизований арешт депозитів боржників

Раніше Бундесверу: Україна отримала німецькі армійські машини Caracal

Деякі українки отримають $1000 на розвиток бізнесу

Українські АЗС збільшили ціни на автогаз

Реалізувати свій більш ніж 500-річний архетип - стати країною, у якій Свобода – понад усе. Країною, готовою допомагати захищати та виборювати Свободу усім, хто до неї прагне.

Цінності України:

Держави, республіки, федерації, королівства існують для захисту людських прав і свобод громадян. Право громадян на Свободу є священним.

Максимальна свобода громадян, мінімізація функцій центральної влади (армія, міжнародні відносини та загальна інфраструктура).

Свобода є умовою творчості та вільного самовираження, але не повинна обмежувати Свободу інших. Свобода будується на повазі до України та її громадян, довіри один до одного, людяності, взаємодопомозі та відповідальності.

Свобода головне джерело Радості та Щастя громадян України.

Відповідальне спів буття, спів володіння та спів управління всіма природними ресурсами України.

Цілі:

Першочергова - це перемогти у війні з рф та підготуватися до наступної агресії. Для цього важливо не «виходити на межі 1991 р», а максимально знищити озброєнні сили ворога та зайняти найвигідніші території для ефективного вирішення цього завдання у подальшому, за потреби і на території Росії.

По-друге, стати Гарантом Свободи, для всіх цивілізацій, від агресивних посягань рф. Для цього укласти відповідні угоди з країнами Великої сімки та тими, хто приєднався до них, задля забезпечення Україною таких функцій.

По-третє, нести Першу, та солідарну з Партнерами, відповідальність за перетворення Росії на цивілізовану державу(и) без ядерної зброї.

По-четверте, ділитися досвідом з іншими країнами, якщо вони перебувають під агресією своїх сусідів. За необхідності та можливості надавати допомогу, включно з військовою.

По-п'яте, забезпечити управління, економічні свободи та умови життя в Україні так, щоб громадяни хотіли повернутися на Батьківщину, а також, щоб у найбільш прогресивних, сміливих і вільних людей з'явилося бажання бути громадянами України.

Шосте, та головне, Україна стане ініціатором перетворень у світовому порядку, де багато загальних інститутів перестали виконувати свої функції та діють вкрай неефективно, про що свідчать поточна війна, масові порушення свобод людини, великі загрози екології та голод в деяких країнах. Україна запропонує свій план необхідних перетворень.

Тези про майбутнє України

Україна оголошується самою вільною територією, основою існування якої є боротьба за Свободу, включно зі зброєю, проти режимів, що її обмежують.

Україна буде готова укласти Угоду з країнами Великої сімки та всіма іншими країнами, які готові забезпечувати фінансування та постачання технологій для виконання вищезгаданих гарантій.

В Україні має діяти максимально лояльний режим набуття громадянства для бажаючих вступити до Війська Свободи*. Україна допускає подвійне громадянство для громадян не з країн агресорів. Громадянство політичних біженців розглядається індивідуально Лігою героїв*.

В Україні має існувати повний цикл виробництва озброєнь - від патронів до ракет та літаків. Для цього буде залучено передові технології країн партнерів та реалізовано масштабну програму ленд - лізу. Фахівці, які запускають такі виробництва, також матимуть право на громадянство України.

Україна залишатиметься Житницею Світу та постачальником продовольства найбіднішим країнам. В Україні буде створено виробництво максимальної переробки та тривалого зберігання сільськогосподарської продукції, яка вирощується на її території.

Україна має максимально впроваджувати всі види зеленої енергетики.

Атомна енергетика буде максимально захищена від можливих аварій та зовнішніх загроз.

Україна планує стати одним із основних постачальників електроенергії до Європи.

Україна повинна буде розвивати зелений туризм та гарантує всім бажаючим відвідування своїх найкрасивіших місць та культурних центрів.

Україна оголошує, що малий та середній бізнес буде звільнено від податків до Центрального бюджету. Ці податки надходитимуть до бюджетів територіальних громад, в узгоджених розмірах, а витрачатися будуть під контролем уповноважених громадами органів управління.

Основними джерелами центрального бюджету буде рента від використання природних ресурсів, податки від великих корпорацій та надходження від країн за гарантії, які готова надати Україна, а також репарацій від країн, що порушують суверенітет та свободи громадян.

Україна стане країною, де на рівні з українською культурою зможуть рівноцінно розвиватись інші культури. Пріоритет розвитку української мови не буде забороною використання інших.

Україна планує бути мислячою країною. Для цього, з перших років навчання, молоді громадяни вивчатимуть світову історію та основи філософії. Для дорослих громадян будуть доступні онлайн курси з вищезгаданих наук.

Одним із пріоритетів України буде впровадження найпередовіших технологій та програм здорового способу життя. Україна стане одним з кращих центрів протезування. Кожна людина повинна мати можливість вільного руху.

В Україні буде запроваджено систему вибору суддів, а суди проходитимуть із присяжними, які обиратимуться, як правило, з найбільш підготовлених захисників та волонтерів.

Правоохоронні органи буде реформовано під контролем Ліги героїв України.

Україна завжди дбатиме про тих громадян, які захищали її Свободу та суверенітет, а також зробить усе можливе для гідного забезпечення людей поважного віку та дітей.

PS у автора є пропозиції щодо того, що означатиме Військо Свободи та Ліга героїв. Та, якщо, буде розпочата дискусія, буде обов’язково запропоновано свій погляд на ці та інші терміни.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

З повагою до усіх, хто зможе долучитися до написання нової Декларації, Олекса Крижаний.

.

Головне