“Росте, як на дріжджах“: рейтинг Медведчука різко піднявся вгору

Згідно з останніми рейтингами політичних партій, за "Опозиційну платформу — За життя", яку очолює Віктор Медведчук, готові віддати свої голоси 12,1% виборців. В особі Медведчука багато українців бачать єдиного політика, здатного принести мир в Україну. Російська пропаганда зробила свою справу, і тепер кожен крок президента Зеленського, який вже опинився на "шпагаті" - це черговий бал до рейтингу Віктора Медведчука. Про це в ефірі одного з телеканалів розповів політолог Юрій Винниченко.

“Росте, як на дріжджах“: рейтинг Медведчука різко піднявся вгору - today.ua

За словами експерта, Медведчук продовжує спокушати українців, говорячи зі своїх телеканалів, що вже завтра буде мир в Україні і дешевий газ. Це приваблює все більше і більше громадян, які втомилися від війни.

Юрій Винниченко вважає, що якщо б не західні регіони України, то Медведчук міг би тріумфувати вже на цих виборах, а так жителі Львівської, Ужгородської, Хмельницької та Івано-Франківської областей виступають головним запобіжником швидкого реваншу проросійських сил.

Як відомо, партія "Опозиційна платформа – «За життя" виступає за співпрацю з Росією. В одному з останніх інтерв'ю проросійський політик Медведчук визнав, що негативно ставиться до 60% українців, які згідно з опитуваннями, вважають Росію агресором.

Today.ua повідомляв, що соратник Віктора Медведчука Тарас Козак став власником телеканалу ZIK. Тепер в активі політика Козака три великих українських телеканали — ZIK, «112 Україна» і NewsOne, які з часом він хоче звести в єдиний медіахолдинг "Новини".

ДЖЕРЕЛОreplyua.net