Росіян масово переселяють до окупованого Криму: Чубаров розповів, навіщо

630
Росіян масово переселяють до окупованого Криму: Чубаров розповів, навіщо - today.ua

Голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров розповів, що після окупації Криму Росія витісняє з півострова нелояльное корінне населення, а замість них завозить російських громадян. За найбільш обережними підрахунками, за п’ять років після анексії до Криму з Росії вже переїхало близько півмільйона людей. Чубаров додав, що тільки по Севастополю десь вже близько 200 тисяч нових жителів.

«Є велика частина людей, які переселяються з власної ініціативи. Є банки, які, я думаю, за підтримки державного банку Росії видають пільгові кредити на будівництво людям з певних територій Росії, які переїжджають до окупованого Криму. Зокрема, з Іркутської та Новосибірської областей», – повідомив Рефат Чубаров.

Голова Меджлісу Чубаров переконаний, що, активізуючи міграцію в окупований Крим, Росія намагається зберегти свій вплив на півострові після деокупації. За словами Рефата Чубарова, сценарій з деокупацію Криму кремлівська верхівка «вже давно не виключає».

Раніше голова Меджлісу Рефат Чубаров опублікував у «Фейсбуці» документ, в якому йдеться про те, що Меджліс кримськотатарського народу визначився зі своїм кандидатом на президентських виборах. Представники Меджлісу вирішили висловити підтримку чинному главі держави Петру Порошенку.

загрузка...