Рева розповів, кому в липні не перерахують пенсії

Міністр соціальної політики Андрій Рева повідомив, що розміри пенсій державним службовцям не переглядатимуть у зв'язку зі скасуванням норми закону про спеціальні пенсії в 2015 році. Усі інші громадяни, які отримували невелику зарплату і при цьому мають значний трудовий стаж, з 1 липня будуть отримувати вже підвищені пенсії. Йдеться про жінок, які мають стаж понад 30 років, і чоловіків зі стажем більше 35 років. Їх пенсія складатиме від 2 тис. грн.

Рева розповів, кому в липні не перерахують пенсії - today.ua

За словами Реви, пенсії в Україні призначаються відповідно до єдиного закону "Про загальнообов'язкове пенсійне страхування". При цьому близько 85% колишніх держслужбовців вже отримують не спеціальну, а пенсію на загальних підставах, яка в подальшому буде індексуватися.

"Якщо раніше призначена пенсія за нормами закону «Про державну службу» буде меншою, ніж пенсія відповідно до норм загального закону, то люди можуть перейти на цю пенсію, а далі вона буде індексуватися відповідно до загальних норм. Близько 85% колишніх державних службовців вже перейшли на новий розрахунок пенсій", - пояснив Рева.

За останні півтора роки пенсійні виплати в Україні збільшувалися і для військових пенсіонерів, і для представників «шкідливих» і небезпечних професій.

Як відомо, в результаті індексації з 1 березня пенсії підвищили 8,972 мільйонам пенсіонерів з 10,2 млн. З урахуванням одноразової виплати в 2,4 тисячі гривень в середньому пенсії підвищили на 500 гривень.

Нагадаємо, мінімальна пенсія в Україні збільшиться на 67 гривень – до 1564 гривень. Третій же етап підвищення мінімальної пенсії відбудеться в грудні 2019-го року.

Today.ua повідомляв, що в Україні затвердили новий показник розрахунку пенсій.

ДЖЕРЕЛОslovoidilo.ua