Рейтинг Зеленського різко падає: що відомо

За останній місяць рейтинг президента України Володимира Зеленського різко впав. На даний час позитивно до діяльності глави держави ставляться 66% українців. При цьому у вересні рівень підтримки Зеленського складав 73%. Про це свідчать дані опитування КМІС.

Рейтинг Зеленського різко падає: що відомо  - today.ua

Нейтральне ставлення до Зеленського висловили 23% респондентів, тоді як 9% українців негативно оцінили роботу президента.

Також впав рейтинг прем'єр-міністра Олексія Гончарука - з 17 до 10%, і спікера Верховної Ради Дмитра Разумкова - з 33 до 27%.

Щодо п'ятого президента Петра Порошенка, то його діяльність позитивно оцінили 11% українців, а лідера "Голосу" Святослава Вакарчука підтримують 25% опитаних.

При цьому рейтинг лідера ОПЗЖ Юрія Бойка за місяць зріс з 20 до 24%, а у лідера "Батьківщини" Юлії Тимошенко - з 19% до 23%.

Нагадаємо, у серпні президент України Володимир Зеленський, якого на виборах підтримали понад 70 відсотків виборців, очолив рейтинг найвпливовіших людей країни.

Раніше повідомлялося, що 10 жовтня відбувся 14-годинний прес-марафон президента Володимира Зеленського, під час якого глава держави відповів на 500 запитань журналістів. Найважливішою для українських журналістів стала тема нормандського формату: зокрема прогнози про дату зустрічі лідерів України, Німеччини, Франції та Росії і план Б у разі провалу зустрічі. Другою темою, за кількістю згадок, стало розведення військ на Донбасі.

ДЖЕРЕЛОgazeta.ua