Раптова смерть нардепа Андрія Іванчука: стало відомо, від чого помер політик із близького оточення Яценюка

Автор: Марченко Любов

В ніч на 25 вересня в селі Іванковичі під Києвом раптово помер народний депутат Андрій Іванчук. Смерть нардепа Андрія Іванчука сталася невдовзі після опівночі. Лікарі назвали попередню причину трагедії.

Раптова смерть нардепа Андрія Іванчука: стало відомо, від чого помер політик із близького оточення Яценюка - today.ua

50-річного Андрія Іванчука вважають людиною із близького оточення керівника Народного фронту Арсенія Яценюка. Іванчук – один зі "старожилів" Верховної Рали України: не за віком, а за строком виконання депутатських повноважень. Він був уперше обраний до складу парламенту 7 скликання ще в 2012 році.

Тоді він зайшов у парламент за списком "Батьківщини". У 2014 Андрій Іванчук став депутатом 8 скликання вже від Народного фронту. А в 2019 пройшов до парламенту теперішнього, 9 скликання, як самовисуванець. У 9 скликанні він входив до депутатського об'єднання "Довіра".

Раптова смерть нардепа Андрія Іванчука: стало відомо, від чого помер політик із близького оточення Яценюка

Популярні зараз

Стало відомо про посилення мобілізації у двох областях України

На Україну насувається холод: синоптики віщують зимну погоду з вітром і морозами

З'явився докладний список категорій переселенців, яким продовжать виплату державної допомоги ВПО після 1 лютого

В Україні почалося стрімке зростання цін на картоплю: з'явились прогнози щодо подальшої вартості цього овочу

Андрій Іванчук народився в Івано-франківську. До своєї депутатської діяльності він встиг побувати на кількох керівних посадах на підприємствах енергетичного сектору України а також обіймав декілька топових посад у комерційних підприємствах і банках.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Як повідомили з першого відділу поліції міста Васильків, до них уночі надійшло повідомлення про раптову смерть народного депутата. У бюро судово-медичних експертиз, куди відправили тіло нардепа, встановили попередню причину смерті – відрив тромбу.

Про смерть колеги сповістив спікер парламенту Олексій Стефанчук. Він висловив співчуття родині  та близьким Андрія Іванчука у зв'язку з його несподіваною і передчасною смертю.