Рада Європи: децентралізація – найуспішніша реформа в Україні

1461
Рада Європи: децентралізація - найуспішніша реформа в Україні - today.ua
Фото: capital.ua

Рада Європи позитивно оцінила прогрес реформи децентралізації в Україні.

Керівник Департаменту демократичного управління Генерального директорату-II з питань демократії Генерального секретаріату Ради Європи Даніель Попеску повідомив про підтримку з боку Ради Європи реформи децентралізації, зазначивши, що громадяни України вірять в цю реформу і вважають її однією з найуспішніших, про що свідчать результати соціологічних досліджень.

При цьому представник Ради Європи наголосив, що ще багато чого потрібно зробити на шляху впровадження реформи: внести зміни до Конституції України щодо децентралізації влади, врегулювати питання нагляду за діяльністю органів місцевого самоврядування, чітко розподілити повноваження між місцевими органами влади.

– Децентралізація – це дуже важлива реформа і, можливо, одна з найбільш успішних в Україні, – вважає директор фонду “Демократичні ініціативи” Ірина Бекешкіна. – Вона переміщує фінанси, відповідальність на місця і дає громадам можливість вирішувати свої проблеми. Але в ній криється і небезпека створення таких собі місцевих фінансово-економіко-кримінальних кланів.

Раніше повідомлялося, що пенсійна реформа, проведена в Україні, дала гарні результати.

загрузка...