“Рада не ксерокс“: Разумков відповів на звинувачення Геращенко

Автор: Лобанова Єлизавета

Спікер Верховної Ради Дмитро Разумков відповів на звинувачення опозиції, зокрема нардепа від "Європейської солідарності" Ірини Геращенко, у тому, що парламентська більшість працює як "безсоромний зелений ксерокс". Про це він сказав під час свого виступу на 16-й щорічній зустрічі Ялтинської європейської стратегії (YES) в Києві, коментуючи швидкість, з якою депутати голосують за законопроекти.

“Рада не ксерокс“: Разумков відповів на звинувачення Геращенко  - today.ua

"Сьогодні говорили про якісь ксерокси, але це точно не про нас", - зазначив Разумков.

Він додав, що Україна залишається парламентсько-президентською республікою, а Верховна Рада, як була, так і залишиться місцем для дискусій.

"Поки що все гаразд, будемо сподіватися, що так буде і далі. І результативні голосування це показують - 250, 300, 341 голос. Парламент працює швидко, парламент працює ефективно, але це не означає, що парламент втрачає свою суб'єктивність", - вважає Разумков.

Популярні зараз

В Україні очікується масштабне підвищення заробітних плат

У Мінекономіки спрогнозували зростання курсу долара до 50 гривень

Верховна Рада знайшла додаткові підстави для припинення виплати пенсій

Греція остаточно відмовила у передачі систем Patriot Україні: названо причину

Раніше співголова депутатської фракції "Європейська солідарність" Ірина Геращенко звинуватила партію "Слуга народу" в тому, що вони крадуть законопроекти, які напрацювала Верховна Рада восьмого скликання.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

"Провладна більшість пишається тим, що вони працювали, як божевільний зелений принтер. В цей день вони пропонують працювати, як безсоромний зелений ксерокс. Тому що вкрали ряд законів, над якими роками працював уряд, депутати", — сказала вона.

Нагадаємо, ще раніше Ірина Геращенко порівняла представників фракції "Слуга народу" з "зеленими чоловічками", які захопили Крим в 2014 році. У зв'язку з цим Комітет Верховної Ради з питань регламенту, депутатської етики та організації роботи українського парламенту рекомендував прийняти рішення про позбавлення Ірини Геращенко права брати участь у п'яти засіданнях Верховної Ради, що сама Геращенко розцінила як "прецедент проти опозиції", і заявила, що стала першою жертвою антидемократичних рішень.