Раді рекомендують передбачити в'їзд іноземців в Україну лише за біометричними паспортами

Автор: Міхєєнко Наталія

Верховна Рада хоче дозволити в'їзд іноземців в Україну тільки за біометричними паспортами. Комітет з питань національної безпеки і оборони рекомендує Верховній Раді прийняти за основу відповідний законопроект №9402.

Раді рекомендують передбачити в'їзд іноземців в Україну лише за біометричними паспортами  - today.ua

«Комітет з питань національної безпеки і оборони рекомендує Верховній Раді прийняти за основу проект закону про внесення змін до деяких законів України щодо посилення контролю за в'їздом в Україну іноземців та осіб без громадянства», — повідомляє інформаційне управління апарату Верховної Ради.

Народні депутати очікують, що прийняття цього закону дозволить забезпечити подальшу реалізацію заходів щодо посилення контролю за в'їздом в Україну та виїздом з України іноземців та осіб без громадянства.

Також повідомляється, що Державна прикордонна служба України готова до введення візового режиму з Росією, на якому наполягали народні депутати, тільки за біометричними паспортами.

Популярні зараз

ТЦК отримають додаткові права для впливу на ухилянтів від мобілізації: штрафи, блокування рахунків, стягнення майна

Рустем Умєров зник із публічного простору: що кажуть з цього приводу у Міноборони

Спікер Зеленського розповів, який документ влітку передадуть Путіну

Опубліковано топ-10 рейтингу українських університетів: чий диплом варто здобути

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін заявив, що для введення біометричного візового режиму з Російською Федерацією потрібно додатково близько 70 консулів.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

«Тільки біометричний візовий режим з Російською Федерацією насправді буде ефективним і дозволить нам ефективно контролювати, хто і як в'їжджає з території Росії. Нам, звичайно, для цього потрібне політичне рішення, воно повинно обговорюватися. Ми до цього готуємося», — зазначив міністр.

Нагадаємо, Клімкін анонсував запровадження безвізового режиму з 22 країнами.