“Це наше спільне рішення“: Микита Добринін прокоментував розрив із Дашею Квітковою

Автор: Лобанова Єлизавета

Зірка шоу "Холостяк-9" Даша Квіткова та телеведучий Микита Добринін вирішили розлучитися після 2,5 років шлюбу. Про рішення пари першою заявила Даша в інтерв'ю Маші Єфросиніній. Блогерша докладно розповіла про кризу у їхньому шлюбі. Добринін у свою чергу прокоментував слова своєї ще дружини та матері їхнього однорічного сина.

“Це наше спільне рішення“: Микита Добринін прокоментував розрив із Дашею Квітковою - today.ua

"Щодо інтерв'ю, яке вийшло сьогодні, можу тільки додати, що бути зараз окремо - це наше спільне рішення. І це життя, нічого критичного не відбулося. Вірю, що цей етап ми зможемо пройти гідно", - висловився Добринін.

“Це наше спільне рішення“: Микита Добринін прокоментував розрив із Дашею Квітковою

Даша Квіткова приголомшила шанувальників новиною про розлучення зі своїм чоловіком. Ця пара здавалася ідеальною в очах тисяч шанувальників. Проте за словами блогерки їхнє сімейне життя зазнало краху.

Популярні зараз

Пенсіонери можуть оформити пільгу від 50% до 100% на комунальні послуги

Названо умову, за якої Байден дозволить бити зброєю США по Росії

Європейська країна масово виселятиме українських біженців з житла з 1 вересня

Росіяни почали випускати крилаті ракети з гелікоптерів: українців попередили про небезпеку

Даша уточнила, що роз'їхалася з Микитою Добриніним. Тепер молода мама живе разом із сином Левом у будинку, який купувала разом із чоловіком.

"Ми з Микитою вже десь, мені здається, 1,5 тижня не живемо разом. Він не зник повністю, у нас є дитина. Але між нами зараз тільки батьківські стосунки. Ми роз'їхалися. Він поїхав з дому, де ми жили разом . Взагалі це було таке рішення обох, але першою на розмову вийшла я. Але він мене підтримав. Він бачив і відчував те саме, що і я", - повідомила Даша.

За словами Квіткової, причиною їхнього розриву стала перенасиченість один одним. Пара проводила 24/7 разом. Їхні стосунки вибудовувалися дуже стрімко, вони віддавали себе один одному і, нарешті, зрозуміли, що настав час зупинитися.

“Це наше спільне рішення“: Микита Добринін прокоментував розрив із Дашею Квітковою

"В якийсь момент ми зрозуміли, що, по-перше, ми дуже перенаситилися один одним, а по-друге, у нас стала дуже різна швидкість. Я лечу попереду всієї планети, я пру, а у нього трохи інша швидкість і це нам також заважає у відносинах. На тлі цього ми, можливо, один одного морально задушили", - розповіла Даша в інтерв'ю Маші Єфросініній.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Квіткова розповіла, що Добриніну не подобалося, що багато працює. Основна причина розбіжностей була саме у цьому. У парі не було аб'юзу та зрад. Зараз вони обидва відвідують психолога, щоб зберегти стосунки як батьки свого сина та не травмувати дитину своїм розлученням.

Раніше повідомлялося, як склалися стосунки героя 12-го сезону "Холостяка" Алекса Топольського із переможницею шоу Катериною Лозовицькою.