Пугачова показала, як розважається без Галкіна: “Можемо відірватися і поцвірінькати“

Алла Пугачова, незважаючи на свій солідний вік, не позбавляє себе задоволення відірватися десь далеко від сім'ї і відпочити без Максима Галкіна і дітей. Нещодавно в Мережі з'явилося фото, на якому Алла Борисівна позує в оточенні своїх молодих подруг - Олесі та Іди. Весь карантин Примадонна просиділа під замком в заміському будинку, і тільки зараз почала виходити в люди.

Пугачова показала, як розважається без Галкіна: “Можемо відірватися і поцвірінькати“  - today.ua

"Коли чоловіки розмовляють на серйозні теми, ми можемо «відірватися» і поцвірінькати про своє, про дівоче", — написала артистка в коментарях до посту.
Пугачова показала, як розважається без Галкіна: “Можемо відірватися і поцвірінькати“

На фото в Instagram Пугачова позує в брюках чорного кольору, светрі і модних туфлях. Її образ доповнюють пишна зачіска і прикраси. На фоні 30-річних подруг 71-річна Примадонна не виглядає старою жінкою. На обличчі у зірки мінімум макіяжу, але це її не псує.

Прихильники Алли Борисівни в соцмережах почали засипати її компліментами і захоплюватися красою.

"Ну яка ви красива. Дай Вам Господь довгих років життя. Величезного жіночого щастя!", "Ах, які ніжки!", "Алла Борисівна , ви молодше всіх!", "А ніііііжки то які! Ну як 18 річна!", "У Пугачової зворотний відлік часу пішов?", - пишуть коментатори.

Раніше повідомлялося, що Алла Пугачова заочно відповіла Філіпу Кіркорову на його одкровення про їх стосунки в минулому.

ДЖЕРЕЛОkurer-sreda.ru