ПриватБанк запустив нову послугу для власників цінних паперів

Автор: Лобанова Єлизавета

Клієнти ПриватБанку тепер можуть купувати облігації внутрішньої держпозики (ОВДП) онлайн через додаток Приват24. Нова послуга на первинному ринку вже доступна для всіх клієнтів банку при наявності відкритого рахунку цінних паперів у додатку Приват24. Про це повідомили в прес-службі фінустанови.

ПриватБанк запустив нову послугу для власників цінних паперів  - today.ua

Зазначається, що можливість купувати ОВДП онлайн з'явилася в Україні вперше.

"Ми взяли участь у відпрацюванні необхідних удосконалень і змін для спрощення обігу цінних паперів у всіх інстанціях, тепер як юридичні, так і фізичні особи можуть придбати ОВДП через Приват24", — розповіли в банку.

Також в ПриватБанку додали, що орієнтовно через два місяці буде доступна можливість проводити операції в мобільному додатку і на вторинному ринку ОВДП.

Популярні зараз

В Україні запропонували запровадити жорсткі штрафи для школярів

Землі досягла сильна магнітна буря: як довго вона триватиме

Мінус 50% від пенсії: стало відомо, кому обмежать виплати

В Україні офіційно з'явилася професія домробітник: Рада ухвалила закон

У той час в банку вказали на деяких складностях через те, що рахунок, через який проводяться операції з цінними паперами на вторинному ринку, заблокований через судовий розгляд.

"Коли буде завершено судовий процес, через програму можна буде продати куплені ОВДП кому завгодно", — зазначили у фінустанові.

На сьогоднішній день клієнтський портфель ОВДП клієнтів ПриватБанку складає близько 1,5 млрд грн.

Зазначається, що з урахуванням 22 млн клієнтів ПриватБанку по Україні, з яких кожен другий (майже 9 млн) — активний користувач Приват24, можна очікувати суттєвий приплив коштів фізосіб на ринок ОВДП.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

"Приміром, якщо кожен другий користувач Приват24 купить по одній гривневій облігації, то сума досягне 4,5 млрд грн", — йдеться в повідомленні.

Раніше повідомлялося, що ПриватБанк різко підвищив максимальні ставки за депозитами у гривні. Зазначається, що найбільше подорожчали короткі вклади на 3 місяці — на 2,75% — до 16,5% річних. Вклади на 9 місяців і 12 місяців подорожчали на 1,5% — до 14,5% річних.