Проспект емісії TOL ONLINE було подано до Комісії з цінних паперів і бірж США (SEC), і схвалення набуло чинності

О 16:00 EST 27 червня 2022 року останній проспект емісії TOL ONLINE, поданий 8 червня, був офіційно затверджений Комісією з цінних паперів і бірж (SEC).

Проспект емісії TOL ONLINE було подано до Комісії з цінних паперів і бірж США (SEC), і схвалення набуло чинності - today.ua

Цей випуск використовує систему консигнації. Goldman Sachs (Азія), Credit Suisse Securities (США) і Deutsche Bank Securities виступали в якості андеррайтерів для розміщення, а Hunter Taubman Fischer & Li LLC виступала в якості радника емітента. На основі проспекту, поданого цього разу, TOL ONLINE довірить відповідні акції американським професійним установам для виконання планів стимулювання акцій та опціонів, які будуть корисними для розвитку компанії.

Про TOL ONLINE

TOL ONLINE – це компанія зі штаб-квартирою в Каліфорнії, США, відома тим, що допомагає продавцям електронної комерції збільшити продажі. Але після кількох років трансформації хмарних сервісів бізнес цифрового маркетингу стане важливим джерелом доходу. В останні роки TOL Online сподівається розширити ринок маркетингу та оцінити частку ринку шляхом постійного вдосконалення аналізу даних та маркетингових можливостей.

  • ТЕГИ