”Прос**в п’ять років”: Богдан розповів усе, що думає про Порошенка

7012
"Прос**в п'ять років": Богдан розповів усе, що думає про Порошенка - today.ua
Loading...

Глава Офісу президента Андрій Богдан в своєму нещодавньому інтерв’ю ВВС заявив, що Петро Порошенко не скористався шансом змінити Україну на краще і підвищити рівень життя людей. Через це він зайняв місце в особистому “негативному” рейтингу Богдана.

“Знаєте чому? Не тому, що з його особистого подання щодо мене відбувалися дуже недемократичні події. А тому, що він прос**в п’ять років нашої держави. Він розповідає, як все тяжко, як неможливо, як то одне заважає, то інше. А маючи повноту влади, абсолютну концентрацію влади у 2014 році, так її прос**ти за пів року – я не розумію”, – зауважив Богдан.

Він додав, що команда президента Володимира Зеленського працює ефективно, на відміну він попереднього глави держави, який зі своїми професіоналами не “зміг зробити елементарних речей”.

Також Андрій Богдан розповів, як у новому парламенті планують боротися з кнопкодавством. Він назвав це явище негативним, але при цьому наголосив, що потрібно шукати якісь альтернативні способи роботи парламенту, що дозволять депутатам бути присутніми лише на тих засіданнях, які їм цікаві. За словами Богдана, така практика поширена за кордоном.

“За кордоном обговорення йде серед тих, кому цікаво, а не за обов’язкової присутності. От мені закон про космос взагалі фіолетовий. Чого я маю сидіти там? Навіть в американському Сенаті на обговорення приходять ті, кому це цікаво, і там пустий зал. Виступає один сенатор, ще два сидять…”, – розповів керівник ОП.

Раніше Андрій Богдан розповів про телефонні розмови, які відбулися між президентами України і РФ – Володимиром Зеленським та Володимиром Путіним.

“Не інвестує ні копійки”: СЕО Lifecell “наїхав” на Київстар
СЕО Lifecell Ісмет Язиджи заявив, що мобільний оператор “Київстар” не інвестував жодної копійки у впровадження мобільного інтернету в сільскій місцевості. Про це СЕО Lifecell сказав...
Запорізький автомобільний завод буде випускати кросовери
Запорізький автомобільний завод (ЗАЗ) може почати випускати кросовери Renault Arkana. Про це повідомляється на сторінці спільноти “Українські автомобілі” в Facebook. Як передає Autonews.ua, відповідний допис...
Xiaomi презентувала універсальну зарядку для всіх пристроїв: особливості та ціна
Китайська компанія Xiaomi анонсувала випуск універсального зарядного пристрою “3 в 1” для різних ґаджетів. Окрім функцій блока живлення потужністю 18 Вт новинка  отримала вбудований PowerBank...
“Зимові” субсидії: кому з українців потрібно заново подавати документи
З 1 жовтня українцям почали призначати й нараховувати так звані “зимові” субсидії. У правилах нарахування субсидій на опалювальний сезон 2019-2020 рр. практично нічого не змінилося,...