Прогноз погоди на тиждень: в Україні дощитиме, але буде тепло

На цьому тижні в Україні похолодання не очікується, однак по всій території періодично йтимуть дощі. За даними Гісметео, у понеділок, 11 листопада, місцями по Україні дощитиме. У Києві вдень до +13 градусів тепла, в інших регіонах до +8... +15. Вночі температура опуститься до +2... +5 градусів.

Прогноз погоди на тиждень: в Україні дощитиме, але буде тепло - today.ua

У вівторок, 12 листопада, в столиці буде сухо, без опадів. Денна температура підніметься до +11, вночі опуститься до +5 градусів.

У середу, 13 листопада, по всій території України очікується мінлива хмарність, в Києві синоптики Гісметео обіцяють сонячну погоду. Тепліша за все буде на півдні - до +23 градусів. В інших регіонах очікується до +8... +18.

У четвер в Україні буде практично без опадів. Вночі по країні температура опуститься до +1... +12 градусів, вдень в деяких регіонах досягне +20 градусів. У Києві буде +11... +14 градусів тепла.

В останній робочий день тижня, у п'ятницю, буде хмарно з проясненнями, місцями пройдуть дощі. Вдень на півдні до +20, в інших регіонах до +15 градусів. У Києві 15 листопада очікується до +11 градусів.

На вихідних, 16 та 17 листопада, в Україні очікується без опадів. У суботу вночі прохолодніше буде на сході - до +1, на решті території - до +2... +10. Вдень температура по країні підніметься до +6... +17. У неділю вночі очікується в середньому до +2 градусів, вдень +7... +20. У Києві на вихідних похолодає. Опадів не передбачається, але денна температура опуститься до +8... +9 градусів.

Раніше повідомлялося, що погода в Україні на минулих вихідних, 9 і 10 листопада, була однією з найтепліших в Європі.

ДЖЕРЕЛОgismeteo.ua