ПриватБанк змінив керівництво

3317
ПриватБанк змінив керівництво - today.ua

ПриватБанк повідомив про зміни у складі правління. Стало відомо, що Кабінет міністрів України затвердив склад наглядової ради державного ПриватБанку, в який увійшли три нових фахівці. Про це повідомили в прес-службі фінустанови.

Новими незалежними членами спостережної ради затверджено: Шерон Позови – міжнародний радник Управління техдопомоги Казначейства США, в минулому експерт-консультант МВФ; Надір Шейх – колишній генеральний директор по операціях Citi (Єгипет) і член наглядової ради Citi Bank (Україна), а також Еран Кляйн, у минулому займав керівні посади в Commerzbank (Великобританія), Citibank (Великобританія), WestLB (Японія) і Deutsche Bank (Японія).

Також до складу наглядової ради ПриватБанку переобрані Енгін Акчакоча, Андреа Манетта і Стівен Силиг. У Приват24 відзначили, що кандидатів відбирали на конкурсній основі. Свої обов’язки і повноваження вони почнуть виконувати з 14 червня 2019 року.

– Ми пишаємося тим, що нам вдалося значно підвищити стандарти корпоративного управління, управління ризиками та внутрішнього контролю в ПриватБанку, – сказав Енгін Акчакоча. – Я вважаю, що продовження незалежного управління у банку, як і в інших держбанках, стане ключем для майбутнього розвитку здорового, стабільного та конкурентоспроможного банківського сектора в Україні. Пріоритетами для нової наглядової ради названі незалежність банку, підвищення його прибутковості і привабливості для інвесторів.

Нагадуємо, ПриватБанк запустив тестову версію оновленого Приват24 для користувачів Android і iOS. У повному режимі додаток повноцінно запрацює в кінці літа.

загрузка...