ПриватБанк позбавляється “спадщини Коломойського“

Автор: Міхєєнко Наталія

ПриватБанк вирішив позбутися "спадщини Коломойського" у вигляді цифрового ядра Corezoid, розробленого ще до націоналізації банку. Виявляється, державний банк має намір запустити нову версію мобільного Privat24. Нова версія Приват24 буде доступна всім бажаючим в кінці літа 2019 року.

ПриватБанк позбавляється “спадщини Коломойського“  - today.ua

Зазначається, що права на платформу Corezoid належать екс-керівник центру електронного бізнесу ПриватБанку Олександр Витязю, якому до націоналізації банку належало 0,17% статутного капіталу.

Відомо, що Витязь також обіймав посаду заступника голови правління ПриватБанку. На сьогоднішній день він керує компанією Middleware Inc. (яка і є розробником Corezoid) і судиться з Мінфіном за повернення своїх акцій: перед націоналізацією його акції оцінювалися до 5 млн. доларів.

Витязь не раз заявляв, що з серпня 2018 року Corezoid використовується ПриватБанком піратським чином.

Популярні зараз

В одному з обласних центрів вже оголосили про подовження зимових канікул: школи можуть самі визначати тривалість вакацій

Майже 150 тисяч внутрішніх переселенців були змушені повернутись на окуповану територію, 99% з них – не з власної волі

ПриватБанк стверджує, що в роботі своїх сервісів використовує програмне забезпечення, створене власними співробітниками і найнятими за контрактами фахівцями.

Банк також повідомив про майбутній перезапуск мобільного додатку Приват24.

- Розробка велася з серпня 2018 року, - сказав глава напряму електронного бізнесу ПриватБанку Сергій Харитич. - До кінця 2019 року заплановано перехідний період - до цього моменту буде працювати стара версія сервісу. У новому Приват24 залишилося 0% старого коду.

Харитич стверджує, що банк повністю відмовився від платформи Corezoid.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

- У нас закінчився контракт, - сказав Харитич. - У Corezoid є переваги, але у нього багато недоліків.

Прес-служба держбанку запевняє, що нова версія Приват24 - внутрішня розробка банку. У нинішньому році ПриватБанк також планує масштабне оновлення всієї своєї ІТ-інфраструктури.

Головне