“Припинив для мене своє існування“: Маша Єфросініна висловилася про Горбунова

Автор: Анастасия Березовская

Маша Єфросініна різко висловилася на адресу шоумена Юрія Горбунова, який хоче витратити 33 мільйони гривень із державного бюджету на виробництво серіалу.

“Припинив для мене своє існування“: Маша Єфросініна висловилася про Горбунова - today.ua

Велике обурення в українців та військових викликали заяви Юрія Горбунова, що 33 млн гривень це невеликі гроші для зйомки серіалу у 24 серії. При цьому на них можна придбати для військових 300 дронів DJI Mavi або 80 – DJI Matrice 30.

Відомо, що компанія телеведучого "Прототип продакшн" стала однією з 53 переможців конкурсу, вигравши тендер на зйомку серіалу про власника ФК "Інгулець" Поворознюка. Чоловік Каті Осадчої вважає, що серіал є важливим для «протидії російській пропаганді через культурну сферу».

Цю ситуацію не прокоментувала Маша Єфросініна, за що отримала багато негативних повідомлень від фоловерів. Втомившись від напливу, ведуча заявила, що від її слів нічого не зміниться і в скандали вона втручатися не хоче.

Популярні зараз

Держава призначила літнім українцям 900 гривень щомісячної доплати до пенсії

В Україні з'явилось багато роботи для пенсіонерів: обіцяють зарплату у розмірі чотирьох пенсій

У Пенсійному фонді зробили заяву щодо підвищення пенсій у 2024 році

Лавров назвав місто, яке є пріоритетною ціллю для російських окупантів

"Так (відчепіться) ви від мене з тим Горбуновим. Ця людина припинила особисто для мене своє існування ще в 2021 році. Я писала про те, що якщо ви боретеся за свою правду, ви злі на щось, не потрібно постійно потребувати тих же проявів від мене в кожному такому випадку. Тому що це для мене, як і для всього нашого суспільства, прямий шлях до тотального психологічного захворювання. А я його вже бачу, торкаюся і відчуваю...Нам усім (кінець) із таким ставленням один до одного", - зазначила ведуча.

“Припинив для мене своє існування“: Маша Єфросініна висловилася про Горбунова

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Раніше зірка заявляла, що не втручатиметься у публічні сварки, доки не буде впевнена, що може щось змінити.

Нагадаємо, 43-річна Маша Єфросініна зачарувала на відео тілом молодої дівчини: "Нереальна фігура".