Працівникам “Укрзалізниці“ піднімуть зарплати: стало відомо, коли і на скільки

Автор: Міхєєнко Наталія

Міністр інфраструктури України Володимир Омелян під час огляду пасажирського вагонного депо станції "Бахмач" заявив про підвищення зарплат працівників "Укрзалізниці" на 15 відсотків.

Працівникам “Укрзалізниці“ піднімуть зарплати: стало відомо, коли і на скільки - today.ua
Фото: mtu.gov.ua

Про це повідомляє прес-служба Міністерства інфраструктури.

"У цьому році запускаємо в експериментальному режимі приватну тягу. І разом з цим ми піклуємося про самих залізничників - основний капітал компанії ("Укрзалізниці". - Авт.). По-перше, ми підвищуємо на 15 відсотків зарплату працівників. По- друге, ми ініціюємо скорочення зарплати членів правління і адміністративного персоналу ..." - заявив міністр інфраструктури Володимир Омелян.

Працівникам “Укрзалізниці“ піднімуть зарплати: стало відомо, коли і на скільки

Популярні зараз

Військовим в Україні доплатять по 30 000 гривень до зарплати: перелік нових отримувачів

Українцям будуть відключати електроенергію не лише через блекаути: в обленерго назвали причину

Робота для українців: названі країни, в яких найпростіше працевлаштуватися нашим громадянам

Ціни на гречку знову рушили з місця: яку нову вартість виставили супермаркети

«Ми віримо, що цього року «Укрзалізниця» отримає кошти з держбюджету на закупівлю нових пасажирських потягів, на ремонт пасажирських вагонів. Ми повинні докласти всіх зусиль, щоб в компанії був порядок, щоб в компанії працювали фахові залізничники. Ми зможемо зробити те, чого чекають люди України, – доступне та якісне пасажирське сполучення залізницею», − підкреслив Володимир Омелян.

Підпишіться на Today.ua, аби бути в курсі останніх новин:

Нагадаємо, з 15 січня 2019 року “Укрзалізниця” підняла ціни на постільну білизну, чай, каву і питну воду. Також анонсувалося, що незабаром перевізник відмовиться від червоних килимових доріжок в поїздах і замінить їх спеціальним шумоізоляційним покриттям.

Раніше повідомлялося, що “Укрзалізниця” пропонує розділити пасажирські поїзди на класи за рівнем комфорту і послуг, у відповідності з якими будуть встановлюватися різні тарифи.