Працівникам “Укрзалізниці” піднімуть зарплати: стало відомо, коли і на скільки

937
Працівникам "Укрзалізниці" піднімуть зарплати: стало відомо, коли і на скільки - today.ua
Фото: mtu.gov.ua

Міністр інфраструктури України Володимир Омелян під час огляду пасажирського вагонного депо станції “Бахмач” заявив про підвищення зарплат працівників “Укрзалізниці” на 15 відсотків.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства інфраструктури.

“У цьому році запускаємо в експериментальному режимі приватну тягу. І разом з цим ми піклуємося про самих залізничників – основний капітал компанії (“Укрзалізниці”. – Авт.). По-перше, ми підвищуємо на 15 відсотків зарплату працівників. По- друге, ми ініціюємо скорочення зарплати членів правління і адміністративного персоналу …” – заявив міністр інфраструктури Володимир Омелян.

«Ми віримо, що цього року «Укрзалізниця» отримає кошти з держбюджету на закупівлю нових пасажирських потягів, на ремонт пасажирських вагонів. Ми повинні докласти всіх зусиль, щоб в компанії був порядок, щоб в компанії працювали фахові залізничники. Ми зможемо зробити те, чого чекають люди України, – доступне та якісне пасажирське сполучення залізницею», − підкреслив Володимир Омелян.

Нагадаємо, з 15 січня 2019 року “Укрзалізниця” підняла ціни на постільну білизну, чай, каву і питну воду. Також анонсувалося, що незабаром перевізник відмовиться від червоних килимових доріжок в поїздах і замінить їх спеціальним шумоізоляційним покриттям.

Раніше повідомлялося, що “Укрзалізниця” пропонує розділити пасажирські поїзди на класи за рівнем комфорту і послуг, у відповідності з якими будуть встановлюватися різні тарифи.

загрузка...