Повалій не виступатиме у Києві: у Палаці “Україна“ дали пояснення

Автор: Лобанова Єлизавета

Ювілейний концерт Таїсії Повалій, що був запланований на 10 грудня в Національному палаці мистецтв "Україна", не відбудеться. Про це повідомив директор концертного залу Роман Недзельський під час брифінгу.

Повалій не виступатиме у Києві: у Палаці “Україна“ дали пояснення - today.ua

"Концерту Таїсії Повалій в палаці "Україна" не буде, тому що не дотримана вся процедура... Якщо вона українська співачка, то повинна адаптуватися до того, що у нас сьогодні є. Якщо вона не адаптується, то соціум її не сприйме", - сказав Недзельський.

За його словами, жодних попередніх угод з артисткою підписано не було. Директор Палацу "Україна" додав, що на ці дати вже навіть заплановані інші заходи.

Відповідно до афіші на сайті, на 10 грудня не запланований ні концерт Повалій, ні ніяких інших заходів.

Популярні зараз

ПриватБанк видає долари, які потім складно обміняти

Подвоять штрафи за неявку до ТЦК: з'явились деталі покарання ухилянтів

У Зеленського зробили заяву про усунення перешкоди у передачі F-16 Україні

Одна з європейських країн збільшить розмір виплат українським біженцям

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Нагадаємо, Таїсія Повалій вирішила раз і назавжди розвіяти чутки про виступи в Криму у 2014 році. Вона зазначила, що не порушила ні одного закону України та у Криму не виступала. Через це Повалій, як громадянці України, стає незрозуміло, чому їй забороняють виступати на батьківщині.

Раніше повідомлялося, що заборонена в Україні співачка Лоліта Мілявська розридалася на сцені конкурсу “Нова хвиля” в Сочі під час репетиції пісні, в якій були рядки про Україну.