Порошенко пояснив, чому не встановив воєнний стан в Україні

Автор: Діана Сяркі

Під час виступу на параді військ "Марш нової армії" президент України Петро Порошенко пояснив, що воєнний стан країни обмежував би права і свободи громадян. Тому український президент не має наміру його оголошувати. Про це повідомляє кореспондент Укрінформу.

Порошенко пояснив, чому не встановив воєнний стан в Україні - today.ua

"Влада зробила все, аби вплив війни на суспільство був якомога менший. Свого часу я відкинув пропозиції оголосити воєнний стан, який би суттєво й істотно обмежив політичні права і свободи українських громадян", — заявив Порошенко.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Петро Порошенко розповів, що гарантом незалежності країни є українське військо, яке надійно захищає наші кордони від агресора. Наразі Україна перейшла від часткової мобілізації до контрактної армії. Це потребує витрат на суму понад 5 % ВВП, враховуючи здійснення цивільних реформ. “Наша українська армія — це армія миру”, - наголосив Порошенко.

Нагадаємо, що в параді з нагоди 27 річниці Незалежності України візьмуть участь усі роди військ Збройних сил України, підрозділи Національної гвардії, МВС, ДСНС, ветерани Антитерористичної операції, прапороносні групи та парадні розрахунки країн-членів НАТО.

Популярні зараз

Україна цьогоріч може залишитися без врожаю фруктів: в усьому винні бджоли

З'явилось важливе уточнення щодо “автомобільної мобілізації“: кого торкнеться вилучення транспорту

Закордонні паспортні сервіси скасували живі черги на тлі ажіотажу через посилення мобілізації

Українським біженцям у Німеччині скорочують готівкові виплати