Порошенко пояснив, чому не встановив воєнний стан в Україні

Під час виступу на параді військ "Марш нової армії" президент України Петро Порошенко пояснив, що воєнний стан країни обмежував би права і свободи громадян. Тому український президент не має наміру його оголошувати. Про це повідомляє кореспондент Укрінформу.

Порошенко пояснив, чому не встановив воєнний стан в Україні - today.ua

"Влада зробила все, аби вплив війни на суспільство був якомога менший. Свого часу я відкинув пропозиції оголосити воєнний стан, який би суттєво й істотно обмежив політичні права і свободи українських громадян", — заявив Порошенко.

Петро Порошенко розповів, що гарантом незалежності країни є українське військо, яке надійно захищає наші кордони від агресора. Наразі Україна перейшла від часткової мобілізації до контрактної армії. Це потребує витрат на суму понад 5 % ВВП, враховуючи здійснення цивільних реформ. “Наша українська армія — це армія миру”, - наголосив Порошенко.

Нагадаємо, що в параді з нагоди 27 річниці Незалежності України візьмуть участь усі роди військ Збройних сил України, підрозділи Національної гвардії, МВС, ДСНС, ветерани Антитерористичної операції, прапороносні групи та парадні розрахунки країн-членів НАТО.