Порошенко доручив підвищити зарплати українським військовим на передовій на 5 тисяч грн

Президент України Петро Порошенко дав доручення міністру оборони Степану Полтораку підняти доплати військовослужбовцям ЗСУ за перебування на першій лінії фронту на Донбасі на 5 тисяч грн – до 17 тисяч грн. Про це Порошенко написав на своїй сторінці в Twitter.

Порошенко доручив підвищити зарплати українським військовим на передовій на 5 тисяч грн - today.ua

"Дав доручення міністру оборони підняти доплати військовослужбовцям за перебування на першій лінії на 5 тис. грн – до 17 тисяч. Таким чином ми виходимо на сум, яка перевищує 27 тис. грн. Як ми і наголошували, український воїн отримуватиме майже 1 000 грн на день", - написав Порошенко.

Нагадаємо, раніше команда Володимира Зеленського заявила, що через п’ять років український військовослужбовець на передовій зможе отримувати від однієї тисячі євро. Зокрема, радник новообраного президента України Володимира Зеленського з питань безпеки Іван Апаршин повідомив, що боєць ООС першої лінії через п’ять років буде отримувати від тисячі євро і вище. Полковник – 2,5 тисячі євро. Контрактники будуть отримувати грошове забезпечення на рівні країн-членів НАТО, будуть мати пріоритетне право вступу до навчальних закладів, безкоштовну освіту, медичне страхування тощо. При цьому радник Зеленського Іван Апаршин підкреслив, що немає проблеми в тому, щоб знайти гроші на такі високі зарплати.