“Порно-шоу, гори кокаїну і дівчата легкої поведінки“: в мережі з'явилось відео про те, де і як відпочиває Нефьодов

Автор: Оксана Житнюк

Максим Нефьодов, глава Митної служби України, потрапив у новий скандал, ставши героєм відео з нічного клубу Queen. На відео можна побачити, як біля Нефьодова танцюють оголені дівчата, а одна з них виконує приватний танець для чиновника.

“Порно-шоу, гори кокаїну і дівчата легкої поведінки“: в мережі з'явилось відео про те, де і як відпочиває Нефьодов - today.ua

Українські ЗМІ повідомляють, що Нефьодов розслаблявся в "таємній кімнаті" клубу Queen, на вечірці De Sad, де проходить традиційне "порно-шоу".

Туди можна потрапити за списками, які формують заздалегідь. Анонси вечірок публікуються в соцмережах. В цьому місці часто проводять вечірки в стилі БДСМ, коли все в латексі.

Популярні зараз

Вживаний одяг стане недоступним: в Україні підвищать податки на секонд-хенд

Відпочинок на морі в Одесі: названо ціни на житло

Світло та тепло можуть відключати на 20 годин: українців попередили про найгірший сценарій

Росіяни готуються до другої хвилі наступу на Харківщині, - Гетьман

Саме на вечірці такого формату і розслаблявся Нефьодов.

Відгуки про секретну кімнату клубу Queen в мережі - досить красномовні.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Також ЗМІ наголошують, що клуб Queen належить російському ресторанному холдингу Bulldozer Group. Власник - москвич Олександр Орлов. На офіційному сайті Bulldozer Group, зазначено, що холдинг управляє декількома десятками ресторанів по всьому світу, і серед них заклади в Росії, Україні, Казахстані, Китаї і ОАЕ.

Нагадаємо, раніше політолог Олексій Вороненко заявив, що голова Державної митної служби України Максим Нефьодов, окрім державної служби, також має роботу в комерційній структурі, що заборонено українським антикорупційним законодавством.