"Попередньо: навчатимуться з 12:00, частина предметів дистанційно-проектно, основні предмети з вересня по типу начитки. Вчителі пишуть, що хочуть, щоб діти максимум матеріалу почули очно, поки не буде введений карантин, зараз просять повторити самостійно, якщо є можливість, матеріал за минулий рік ", - написала Ірина Коваленко.
Батькам учнів 2-го класу київської школи №279 адміністрація дозволила вибрати, ходити їх чадам в школу через день або через тиждень.
У київській школі №253 учням та їх батькам запропонували три варіанти навчання: учні 1-7-х класів починають навчання о 8:15, 8-11-х класів - о 9:15; учні 1-2-х і 7-11-х класів починають заняття о 8:15 в першу зміну, учні 3-6-х класів навчаються в другу зміну, починаючи з 13:15; учні в класі діляться на дві групи по 15 осіб: перша група навчається перший тиждень в школі, учитель подає матеріал по два тижні, задає завдання з пройденого матеріалу і на другий тиждень діти першої групи працюють вдома самостійно з поданням учителем матеріалом. На другий тиждень на навчання виходить в школу друга група класу і вчитель подає той же матеріал, який викладав перший тиждень першій групі.
У деяких районах Києва діти ходитимуть до школи у дві зміни. Від кабінетної форми навчання хочуть відмовитися у всіх класах і проводити уроки в одному класі з обов'язковим провітрюванням на перервах.
Раніше повідомлялося, що учням з 1-4 класів дозволять переміщатися в школах без масок.