Поліцейські позбавляють водіїв єдиного шансу на оскарження штрафу

Автор: Міхєєнко Наталія

Водіям обов'язково слід робити фотокопії оригіналу постанови поліції про накладення штрафу. Про це попереджає Аutonews.ua.

Поліцейські позбавляють водіїв єдиного шансу на оскарження штрафу - today.ua

Наприклад, поліцейський вручив вам копію постанови про накладення штрафу. Через деякий час ви приймаєте рішення оскаржити штраф і намагаєтеся прочитати в постанові, що саме ви порушили, але там нічого не можна прочитати: ні суті порушення, ні прізвища інспектора.

За словами адвоката, ухвала, яка складається у двох примірниках, заповнюється інспектором через копірку. Тому, як правило, копія, яка вручається водієві, - часто погано читається.

Поліцейські свідомо зловживають обов'язками, заповнюючи постанову легким натиском ручки для її нечитабельності, з метою ненадання можливості водієві надалі оскаржити штраф.

Популярні зараз

Рада підтримала автоматизований арешт депозитів боржників

Раніше Бундесверу: Україна отримала німецькі армійські машини Caracal

Деякі українки отримають $1000 на розвиток бізнесу

Українські АЗС збільшили ціни на автогаз

Адвокат підкреслив, що в постанові лише прізвище водія написано чіткими великими буквами. Це потрібно інспектору, щоб не помилитися, кого саме оштрафували при внесенні в базу даних поліції.

До речі, крім свого прізвища, в копії постанови ви не зможете прочитати ні суті правопорушення, за яке вас оштрафували, ні прізвища, посади і місця служби інспектора. І таку постанову ви не зможете оскаржити в суді.

При відсутності інформації про поліцейського суд відразу вам відмовить навіть у відкритті провадження, а не тільки в розгляді справи по суті. Оскільки в обов'язки суду не входить функція пошуку інспектора, який вас оштрафував.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Адвокат радить автомобілістам під час накладення штрафу на місці події робити на мобільний телефон фотокопію першого примірника - оригіналу постанови про порушення. Ця фотокопія зможе стати єдиним шансом, щоб оскаржити накладене стягнення.

Нагадаємо, активісти пропонують знизити термін дії водійських прав до 1-2 років і ввести щорічний медогляд для всіх водіїв.

Головне