Подружжя з Росії, яке критикувало Путіна, попросило політичного притулку в Україні

168
Подружжя з Росії, яке критикувало Путіна, попросило політичного притулку в Україні - today.ua

Прикордонники затримали подружжя з Росії, яке втікаючи з батьківщини через переслідування, намагалося потрапити в Україну незаконним шляхом, оминувши російські пункти пропуску. Про це повідомляє прес-служба ДПСУ.

Чоловік розповів правоохоронцям, що більше десяти років займався продажом автомобілів, через що йому доводилося регулярно сплачувати “данину” керівнику одного з РУВД Москви. У 2010 році він був змушений закрити свій прибутковий бізнес через постійні погрози та створення штучних перепон від представників влади.

За словами росіянина, він створив свою інтернет-сторінку на якій висловлював незадоволення діючою владою РФ, негативно висловлювався щодо анексії Криму і дій Росії на міжнародній арені.

Через його відкрите невдоволення діями країни-агресора, на адресу чоловіка та членів його сім’ї почали надходити погрози з вимогою видалити опубліковані матеріали.

Чоловік та дружина вирішили в незаконний спосіб потрапити на територію України, де попросити політичного притулку.

Нагадаємо, раніше в Україні статус біженця попросив курсант третього курсу Голіцинського прикордонного Інституту ФСБ РФ 1997 року народження.

загрузка...