”Подібне притягується до подібного”: Кириленко розкритикував MARUV

657
"Подібне притягується до подібного": Кириленко розкритикував MARUV - today.ua
Фото:Podrobnosti.ua

Віце-прем’єр України з гуманітарних питань В’ячеслав Кириленко заявив, що переможниця національного відбору на пісенний конкурс “Євробачення-2019” MARUV, яка через скандал навколо її гастролей в РФ не братиме участі в конкурсі, є “подругою регіоналів”. Про це Кириленко сказав під час полеміки з депутатом Василем Німченко, який, в свою чергу, запропонував віце-прем’єру “фестивалити в іншому місці, а не у Верховній Раді”.

У відповідь на це Кириленко нагадав Німченку про розкрадання і доведення країни до війни за часів Януковича.

“Чи не вам, регіоналам, вказувати мені, де бути і чим займатися. Ваш президент Янукович розікрав країну, запросив сюди путінські війська і втік. Ваш прем’єр Азаров розікрав країну і втік. Прокурор Пшонка розікрав країну і втік … Я співчуваю вам, що ваша подруга не поїхала на Євробачення. Я співчуваю вам. Але, як каже НСТУ, вона відмовилася від участі Євробачення на користь гастролей в Росії. Як говорили древні греки, подібне притягує подібне. Ось ви точно такі ж російські гастролери”, – заявив Кириленко.

Як відомо, співачка MARUV (Анна Корсун) перемогла у фіналі національного відбору на “Євробачення-2019” і мала представляти Україну на пісенному конкурсі в Тель-Авіві. Однак, згідно з правилами, представник від України повинен підписати договір з Національною громадською телерадіокомпанією України. Співачка вважає, що деякі пункти договору обмежують права і свободи людини, і вона “не готова виступати з гаслами, перетворюючи своє перебування на конкурсі в промо-акції політиків”. Після цього MARUV зробила офіційну заяву про відмову від участі у конкурсі.

загрузка...