Після переходу на літній час поїзди “Укрзалізниці“ прибуватимуть за новим графіком

Після переведення годинників цієї неділі, 31 березня, поїзди "Укрзалізниці" будуть відправлятися та прибувати за новим часом, який вже вказано в квитках. Про це повідомляється на сторінці "Укрзалізниці" в Twitter.

Після переходу на літній час поїзди “Укрзалізниці“ прибуватимуть за новим графіком - today.ua

Зазначається, що час відправлення та прибуття в придбаних на 31 березня залізничних квитках вказано вже з урахуванням переведення годинників на літній час.

"Під час квантового стрибка у часі просимо пристебнутися. Поїзди "Укрзалізниці" за мить здолають цілу годину. Увага: час відправлення та прибуття в залізничних квитках указаний уже з урахуванням переведення годинників на літній час. Переводимо годинники 31 березня", - йдеться у повідомленні "Укрзалізниці".

Після переходу на літній час поїзди “Укрзалізниці“ прибуватимуть за новим графіком

Нагадаємо, ”Укрзалізниця” призначила додаткові потяги до Великодня. Як відомо, на українців чекає п’ять вихідних днів поспіль з 27 квітня по 1 травня. На ці дні "Укрзалізниця" призначила додаткові потяги Київ - Львів, Київ - Ковель, Київ – Миколаїв, Київ - Одеса, Київ - Дніпро, Київ - Харків та Львів - Одеса. Також "Укрзалізниця" призначила додаткові рейси поїздів №670 Кременчук – Бахмач, №774 Київ – Шостка, №782 Київ – Черкаси, №779 Суми – Київ – Вінниця.