Після переходу на літній час поїзди “Укрзалізниці“ прибуватимуть за новим графіком

Автор: Оксана Житнюк

Після переведення годинників цієї неділі, 31 березня, поїзди "Укрзалізниці" будуть відправлятися та прибувати за новим часом, який вже вказано в квитках. Про це повідомляється на сторінці "Укрзалізниці" в Twitter.

Після переходу на літній час поїзди “Укрзалізниці“ прибуватимуть за новим графіком - today.ua

Зазначається, що час відправлення та прибуття в придбаних на 31 березня залізничних квитках вказано вже з урахуванням переведення годинників на літній час.

"Під час квантового стрибка у часі просимо пристебнутися. Поїзди "Укрзалізниці" за мить здолають цілу годину. Увага: час відправлення та прибуття в залізничних квитках указаний уже з урахуванням переведення годинників на літній час. Переводимо годинники 31 березня", - йдеться у повідомленні "Укрзалізниці".

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Після переходу на літній час поїзди “Укрзалізниці“ прибуватимуть за новим графіком

Популярні зараз

НБУ вирішив вивести з обігу частину грошей: які купюри та монети слід встигнути обміняти

Гетманцев зробив заяву про підвищення мінімальної зарплати в Україні: “Не повинно бути зайвих ілюзій“

У Міноборони пояснили, що зміниться після набуття чинності новим законом про мобілізацію

Турецька формула миру: що пропонує Ердоган, і чому Зеленський проти

Нагадаємо, ”Укрзалізниця” призначила додаткові потяги до Великодня. Як відомо, на українців чекає п’ять вихідних днів поспіль з 27 квітня по 1 травня. На ці дні "Укрзалізниця" призначила додаткові потяги Київ - Львів, Київ - Ковель, Київ – Миколаїв, Київ - Одеса, Київ - Дніпро, Київ - Харків та Львів - Одеса. Також "Укрзалізниця" призначила додаткові рейси поїздів №670 Кременчук – Бахмач, №774 Київ – Шостка, №782 Київ – Черкаси, №779 Суми – Київ – Вінниця.