Після оновлення даних у Резерв+ сотні тисяч українців виключили з розшуку

Автор: Корнєєв Ігор

Територіальні центри комплектування та соціальної підтримки (ТЦК та СП) оголосили у розшук величезну кількість військовозобов'язаних українців. Після оновлення військово-облікових даних його зняли з 710 тисяч громадян.

Після оновлення даних у Резерв+ сотні тисяч українців виключили з розшуку - today.ua

Як повідомила заступник міністра оборони з питань цифровізації Катерина Чорногоренко, багато з цих громадян перебували у розшуку ТЦК та СП безпідставно. Серед них були навіть військовослужбовці ЗСУ.

"Так, статус "В розшуку", безпідставно отримали багато військовослужбовців, дані яких не були оцифровані своєчасно. Цифрова команда Міноборони виправила цю помилку.  Якщо вас зняли з «розшуку», до ТЦК звертатись не потрібно. Радимо авторизуватись у застосунку повторно, щоб побачити свій оновлений статус", - заявила Чорногоренко.

Зазначимо, що приходити до ТЦК та СП після виключення з розшуку дійсно не треба, проте це доведеться зробити, якщо вам надішлють повістку.

Популярні зараз

В одній із країн ЄС вирішено дати українцям дозвіл на тривале проживання

В Україні пенсію замінить базова допомога: уряд готується запровадити зміни

Українці можуть не оплачувати доставку газу: як розірвати договір з оператором

Стали відомі умови мирної угоди, за якою війна в Україні могла закінчитися навесні 2022-го року, - NYT

За словами Катерини Чорногоренко, додаток "Резерв+" дозволив величезній кількості громадян оновити свої дані та позбутися статусу особи, яку розшукує військкомат. Вона зазначила, що військово-облікові дані оновили вже понад 1,2 млн військовозобов'язаних, причому 1,175 млн із них скористалися додатком Міноборони.

Статус "В розшуку", який присвоювався українцям після поновлення даних, не має відношення до кримінального права. Про це раніше повідомив заступник начальника мобілізаційного відділу ТЦК та СП Солом'янського району Києва Павло Литвин.

Після оновлення даних у Резерв+ сотні тисяч українців виключили з розшуку

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

"Йдеться не про кримінальний розшук. Такий статус означає, що ТЦК упродовж років не отримували ніякої інформації про громадянина", - зазначив співробітник ТЦК та СП.

Нагадаємо, у Київському департаменті надання адміністративних послуг сьогодні розповіли, як оновити військово-облікові дані у ЦНАП.