Підготували понад 70 законопроектів: Зеленський розповів, як захищатиме вкладені в Україну інвестиції

В команді президента України Володимира Зеленського підготували вже понад 70 законопроектів, спрямованих на захист вкладених інвестицій. Про це повідомляється на сайті глави держави.

Підготували понад 70 законопроектів: Зеленський розповів, як захищатиме вкладені в Україну інвестиції - today.ua

Так, під час дводенного офіційного візиту до Польщі Володимир Зеленський зустрівся з представниками бізнесу та українськими студентами. Молодь розповіла про співпрацю з бізнесом у Польщі. Студенти наголосили, що хотіли б перенести найкращі практики на батьківщину.

Бізнес був представлений українськими та польськими інвесторами у різних галузях: підприємства, банківський, фінансовий та будівельний сектори, транспорт, логістика. Зеленський закликав бізнес інвестувати в Україну й пообіцяв створити всі умови, щоб захистити інвестиції.

"Я особисто готовий захищати всі інвестиції. Ми вже підготували понад 70 законопроектів. Йдеться про реформу правоохоронної, судової систем. Там дуже багато законопроектів для поліпшення інвестиційного клімату та для бізнесу", - сказав Зеленський.

Він також розповів про проект "Держава у смартфоні", наголосивши на діджиталізації послуг і документообігу в Кабміні, електронній митниці. Він також поділився планами щодо основних реформ. Зокрема, йшлося про проведення приватизації, земельної реформи, зміни на залізниці, концесію портів і подолання корупції.

Нагадаємо, раніше Володимир Зеленський закликав іноземних інвесторів вкладатися в Україну, пообіцявши, що "тепер все буде інакше".