Під час обшуків у кримських татар російські силовики побились з місцевими мешканцями

У мікрорайоні Кам'янка в окупованому Сімферополі російські силовики побилися з місцевими жителями. Про це повідомляється на сторінці "Кримська солідарність" в Facebook.

Під час обшуків у кримських татар російські силовики побились з місцевими мешканцями - today.ua

"У мікрорайоні Кам'янка в Сімферополі російські силовики затримали кількох людей біля будинку місцевого жителя Рустема Шейхаліева, де уранці 27 березня проводять обшук по кримінальній справі про участь в забороненій Росією релігійній організації "Хізб ут-Тахрір", - повідомили очевидці.

Відомо, що російські силовики оточили мікрорайон і закликали жителів розійтися. Після отримання відмови між жителями і силовиками сталася бійка, в результаті якої було затримано двох осіб, прізвища яких невідомі.

Нагадаємо, у у вироку Святошинського районного суду Києва колишньому представнику президента РФ в Криму Олегу Белавенцеву повідомляється, що операція із захоплення Криму Росією почалася ще в грудні 2013 року, а пізніше до неї приєдналися понад 10,5 тис. російських військових.

У документі суду говориться, що представники російської влади ще в грудні 2013 року через мас-медіа почали розпалювати в Україні національну ворожнечу для реалізації своїх планів з анексії Криму. Зокрема, це робилось шляхом пропаганди, якою підживлювалися антиукраїнські і проросійські настрої на території півострова, а також нагнітались ксенофобські настрої серед російськомовних громадян України.

Також в документі зазначено, з 20 лютого 2014 року на територію Криму незаконно перемістили не менше 10,5 тисяч російських військових, танки, літаки, бронетранспортери та іншу військову техніку.