Перша офіційна торгова місія США прибула до України

Автор: Лобанова Єлизавета

Сьогодні, 29 жовтня, до України прибула офіційна торгова місія США, що складається з 20 представників американських компаній, які працюють у сфері енергетики, інфраструктури, ІТ-секторі та сільському господарстві. Про це повідомляє "Урядовий портал".

Перша офіційна торгова місія США прибула до України  - today.ua
Фото:Газета «День

Зустрічав офіційних гостей в Україні міністр економічного розвитку і торгівлі Степан Кубів. Він повідомив, що американські компанії вже зараз ведуть активну діяльність в Україні з пошуку перспективних об'єктів для інвестицій.

“Двостороння торгівля між Україною і США невпинно зростає. За 8 місяців 2018 року товарообіг між країнами збільшився на 16% і склав $2,6 млрд. Спільний інтерес наших країн лежить у площині агробізнесу, енергетиці, інфраструктури, ІТ, промисловій співпраці. Ми також розпочали процес приватизації за новим прогресивним законодавством, що створює виняткові інвестиційні можливості і для американських компаній”, - підкреслив Степан Кубів.

Під час роботи місії буде проведено ряд зустрічей з представниками українського бізнесу, Світового банку і Міжнародного банку реконструкції і розвитку. Наразі вже створено українсько-американські робочі групи з питань сприяння розвитку двосторонньої торгівлі, інвестицій, захисту прав інтелектуальної власності, сільського господарства, усунення технічних бар’єрів у торгівлі.

Популярні зараз

Німеччина відмовилася надавали винищувачі F-16 Україні: названо причину

Зеленський зробив заяву щодо “справедливого завершення“ війни з Росією

Військовозобов'язаних чоловіків з 17 липня штрафуватимуть за помилки ТЦК: роз'яснення юриста

Названо найбільш надійний автомобіль Toyota у Європі

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Нагадаємо, сьогодні Ангела Меркель  відмовилась від посади голови Християнсько-демократичного союзу (ХДС).

Раніше повідомлялося, що Міжнародне рейтингове агентство Fitch Ratings підтвердило довгостроковий рейтинг дефолту України в іноземній валюті.