Перша бійка: в Раді сталися сутички між Тищенком і нардепом від ОПЗЖ

Сьогодні, 30 жовтня, у Верховній Раді 9-го скликання відбулося перше зіткнення народних депутатів. Так, прямо в сесійній залі почали з'ясовувати стосунки нардеп від президентської партії "Слуга народу" Микола Тищенко та представник ОПЗЖ Микола Скорик.

Перша бійка: в Раді сталися сутички між Тищенком і нардепом від ОПЗЖ - today.ua

Емоційна розмова народних обранців відбулася після того, як Рада не підтримала проект постанови, ініційованого Скориком, про створення тимчасової слідчої комісії з приводу подій 2 травня 2014 року в Одесі.

Це питання було внесене до порядку денного вчора, 29 жовтня, а потім перенесене на 30 жовтня.

Відео емоційної дискусії вже з'явилось в мережі. Журналісти зазначають, що далі відірваних гудзиків справа не зайшла.

Нагадаємо, раніше Микола Тищенко влаштував скандал під Офісом президента. Інцидент стався на вулиці Банковій під час протесту підприємців проти законопроектів №1053-1 і №1073. Представник "Слуги народу" Микола Тищенко підійшов до мікрофона, але його відразу ж вимкнули. Під крики "Ганьба!" натовп прогнав нардепа Тищенка з Банкової. Сам нардеп був серед тих, хто підтримав скандальний законопроект.

У мережі з’явилося відео, на якому Микола Тищенко просить допомоги у поліції після того, як дві жінки з числа протестуючих доторкнулися до нього. Нардеп Тищенко попросив співробітників поліції, які стежили за порядком на акції протесту, убезпечити його від дотиків з боку жінок.