Партія “Слуга народу” виявила десятки клонів у мажоритарних округах

108
Партія "Слуга народу" виявила десятки клонів у мажоритарних округах - today.ua
Фото: facebook.com/zesluganarodu
Loading...

У вівторок, 25 червня, представники партії “Слуга народу” подали до МВС, Національної поліції та Генпрокуратури заяви про вчинення кримінального правопорушення, яке передбачене ст. 157 Кримінального кодексу України, тобто введення в оману виборців у зв’язку з реєстрацією на мажоритарних виборчих округах т.зв. кандидатів-клонів. Про це повідомив представник партії “Слуга народу” Олександр Качура.

За його словами, частина кандидатів у народні депутати по одномандатних виборчих округах вказали у своїх анкетних даних інформацію про те, що вони працюють в ПП “Слуга народу”, ТОВ “Слуга народу” або громадських організаціях “Слуга народу”, яких вже нарахували більше сотні, що нібито має ознаки шахрайства.

Качура пояснив, що всі ці громадські організації зареєстровані за два дні до того, як були ними були подані документи у ЦВК.

“Тобто вбачається в цьому брудна технологія проти “Слуги народу”, – заявив Качура.

Він зазначив, що технологія сприяє заплутуванню виборців, щоб ті “не змогли віддати свій голос за ту партію, за яку збиралися”.

Крім того, деякі кандидати вказують в своїх анкетних даних, що вони члени партії “Слуга народу”, хоча насправді такими не є, і на сьогодні вже виявлено понад 85 таких випадків.

Представник “Слуги народу” зазначив, що в середу, 26 червня, партія збирається подавати заяви про скоєння злочину в усі територіальні управління поліції по всіх округах.

У свою чергу кандидат у народні депутати за виборчим списком “Слуги народу” Вадим Галайчук зазначив, що масовість такого явища викликає побоювання, що за подібною схемою стоїть якась організація.

Як повідомляв Today.ua, політична партія “Слуга народу” презентувала передвиборчу програму, що складається з 16 пунктів. Основні положення документа стосуються, зокрема, корупції, влади, освіти, безпеки, економіки, бізнесу, навколишнього середовища.

Перейменування “Сватів” виявилося гучною “качкою”
У ЗМІ з’явилася інформація про те, що серіал “Свати” збираються перейменувати. Нібито сьомий сезон популярного серіалу повинен вийти під новою назвою “Золовка”. Російський актор Федір...
По-літньому тепло: синоптики розповіли, якою буде погода в неділю
Ледь не самий теплий жовтень за 134 років видався цього року в Україні. Прогноз погоди на неділю, 20 жовтня, продовжує радувати українців. Заступник начальника відділу...
Як збільшити кредитний ліміт у ПриватБанк: розкрили хитрощі
ПриватБанк відреагував на скаргу клієнта Приват24 на сайті Мінфіну про те, що банк не хоче підвищувати кредитний ліміт. Фінансова установа звернула увагу українців на те,...
Київстар збільшив швидкість мобільного інтернету: що потрібно знати абонентам
Один із найбільших українських мобільних операторів Київстар став лідером за швидкістю мобільного інтернету в Україні. Такі дані оприлюднила міжнародна компанія Ookla, яка проаналізувала майже 1,6...