Парасюк програв суд проти ЦВК

Парасюк програв суд проти ЦВК - today.ua
Loading...

Народний депутат України Володимир Парасюк програв апеляційний позов щодо реєстрації його кандидатом в нардепи на виборах в Верховну Раду, що відбудуться 21 липня. Як відомо, Центральна виборча комісія відмовила Парасюку в реєстрації своєї кандидатури через те, що його застава була внесена “неналежною особою”.

На своїй сторінці у Facebook нардеп прокоментував рішення суду та зазначив, що “на Верховній Раді життя не зупиняється”.

“Друзі, я і без депутатського мандату не дам їм спокійно жити”, – сказав Парасюк.

“Пане Зеленський, Ви – новий президент, якому люди довірились. Якщо ви нічого не зміните, то ейфорія дуже швидко пройде. І все закінчиться не розпочавшись”, – звернувся Парасюк до чинного президента.

За даними ЦВК, чинний нардеп Володимир Парасюк подав документи на реєстрацію кандидатом на парламентські вибори в останні дні, передбачені для реєстрації, а саме – 20 червня 2019 року.

Отримавши відмову через “невідповідність документів вимогам законодавства”, Парасюк вирішив оскаржувати рішення ЦВК в адміністративному суді. Нардеп не виключає, що відмова ЦВК реєструвати його кандидатом на вибори може мати політичні мотиви.

“Наскільки я побачив з реакції голови ЦВК – це упереджене ставлення і небажання пояснити свою відмову… Більша частина членів ЦВК – представники Порошенка, а я завжди виступав в опозиції до нього. Тому це скоріш за все може бути політичне рішення”,– підсумував він.

Нагадаємо, помічника народного депутата Володимира Парасюка запідозрили у прихованій агітації. Він роздавав дитячі підгузки на 122 виборчому окрузі у Львові (Жовківський та Яворівський райони).

Раніше повідомлялося, що Володимир Парасюк взяв на поруки зловмисника, який в травні 2018 року в Запоріжжі розстріляв з автоматичної зброї автомобіль місцевого підприємця.

14 грудня: яке сьогодні свято та що не можна робити
Православна церква 14 грудня відзначає День пам’яті святого пророка Наума. Святий Наум вважається одним з 12 малих біблійних пророків. Саме він написав Книгу пророка Наума...
Гороскоп на 14 грудня від Павла Глоби: Левам пощастить з фінансами, а Скорпіони здійснять давню мрію
Важливі справи та починання в суботу краще поки що відкласти. Цей день підходить для того, щоб більше часу провести з сім’єю, а у вирішенні будь-яких...
Пити треба менше: Анастасія Волочкова перейшла всі межі
Анастасія Волочкова в день на своїй сторінці в Instagram може виставити аж до десяти постів. Найчастіше вони носять провокаційний характер і на балерину відразу накидається...
Перший бив, другий у батьки годився: зірка серіалу “Свати” розповіла про своїх чоловіків
Тетяна Кравченко, яка зіграла Валюху в серіалі “Свати”, зізналася, хто був її першим чоловіком. За словами актриси, справжні почуття у неї спалахнули в 17 років...