Олю Полякову пограбували під час концерту

472
Олю Полякову пограбували під час концерту - today.ua

Популярна українська співачка і актриса Оля Полякова на днях виступала в Сєвєродонецьку, де з нею трапився неприємний інцидент. Під час концерту з гримерки зірки вкрали дорогий костюм. Про це вона повідомила в Instagram-Stories.

Зникнення плаща тореадора Полякова помітила після концерту і відразу ж повідомила про це в мережі. Зірка зазначила, що викрадена річ коштує дуже багато грошей. Незабаром з’ясувалося, що плащ все ж знайшовся, однак ніяких подробиць співачка оголошувати не стала.

“Усе! Все повернули нам! Повернули мені мій плащ тореадорский! Спасибі велике! Все-таки, ви знаєте, ми по-справжньому живемо в європейській країні. Все-таки люди не крадуть. Це приємно!“ – повідомила Оля Полякова.

Нещодавно Оля Полякова здивувала своїх шанувальників новим образом, влаштувавши справжній перформанс у палаці “Україна” на “Вечорі прем’єр з Катею Осадчою”. Співачка одягнулася у вбрання королеви (червоний шкіряний корсет з білим і золотим оздобленням, з пишними рукавами, оздоблених мереживом) і разом з численною свитою, яка несла за зіркою 18-метровий золотий шлейф, ефектно вийшла через центральний вхід в зал і пройшлася серед глядачів.

На сцені Оля Полякова виконала дві пісні «Лед тронулся» і «Мадонна», зірвавши шквал оплесків.

Раніше Оля Полякова поділилася на своїй сторінці в Instagram жартом, автором якої є її молодша донька Аліса.

загрузка...